Головна » 2015 » Вересень » 12 » Знайомтесь, фіналісти!
08:02
Знайомтесь, фіналісти!

До головної гри сезону - Фіналу Чемпіонату Закарпатської ліги КВН залишились лічені дні, і саме час ближче познайомитись з учасниками. Ми звернулись до лідерів команд і попросили трохи розповісти про свої колективи. Отже, знайомтесь! Фіналісти XVIII сезону Закарпатської ліги КВН:


Петро Шинкар, "От фонаря" (Кушниця):
Наша команда ось вже 10 років успішно намагається зрозуміти, у що грає. Багато хто говорить, що наш КВН смішний, а деякі навіть гроші платять... За довгі роки ми пережили і титули, і номінації, і кидалово... У складі команди встигли пограти як сільські хлопці, так і туристи, які заблукали в Карпатах і просили повернути їхні паспорти. Ну, а насправді "От фонаря" - це творчий проект для всіх, хто любить поєднувати сільський колоритний гумор і нові технології створення жартів, такий собі "майстер-клас" по КВН.
 


Рудольф Білак, "БезУмная Молодежь" (Мукачево):
"БезУмная Молодежь" - команда 7 відчайдушних хлопаків, які у Закарпатській лізі виграли практично все (тільки титулу "найкраща актриса" не вистачає :)). Майже всі учасники команди мають вчений ступінь "магістра", але це не особливо допомагає у житті. БУМ - це перш за все команда друзів, а потім - КВН. Веселі, відкриті та колоритні мукачівські хлопці, яких ви, скоріше за все, знаєте за їх "кличками", а не іменами. Любимо весело провести час, а час любить цікаво проводити нас :)
 


Василь Шовак, "Нормандія" (Міжгір'я):
"Нормандія" - команда, яка з самого початку здивувала. Ми продемонстрували всім, що, розмовляючи на сцені так, як і в закулісному житті, можна стати настільки відомими, щоб у Міжгір'ї надрукували про нас статтю у газеті. "Нормандія" - це невідома кількість осіб, яких об'єднує гумор і бажання зробити його смішним. Команда, яка показує на сцені тільки те, що учасники пережили на власному досвіді. А у майбутньому всі гравці команди мріють "вести свадьби".
 


Марина Білик, "Чікаго" (Черкаси):
Команда КВН "Чікаго"... Склад цієї команди не знають навіть її засновники. Зараз це вже скоріше збірна міста, але не Чікаго, а Черкас. Кожен раз, щоб приїхати до вас на гру, ми витрачаємо 21 годину на дорогу. Так багато часу разом в Черкасах ми не проводимо, а про кількість випитого чаю, ми взагалі мовчимо... Тому дякуємо Ужгороду за можливість пізнати один одного краще... А взагалі, наша команда іноді нам самим нагадує Атлантиду - такі загублені... Хочемо сказати Ужгороду спасибі за теплу погоду! Коли б ми не приїхали, у вас завжди тепліше.


Нагадуємо, що Фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН пройде у ПАДІЮНі у понеділок, 14 вересня. Початок гри о 19:00. 
Довідки: (050) 142-82-77

Переглядів: 596 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar