Головна » 2015 » Листопад » 29 » Закарпаття вже має «Кращого студента 2015»
10:28
Закарпаття вже має «Кращого студента 2015»

26 листопада у нічному клубі «Фантом» пройшов фінал талант-шоу «Кращий студент Закарпаття – 2015». Дев`ять учасників із різних навчальних закладів області боролися за це звання.

Кожен із претендентів мав показати свій талант, «розкрити» себе у повністю імпровізованому інтерв`ю з ведучими, а також представити глядачам власні фото у формі слайд-шоу. Крім того, напередодні ведучі поспілкувалися з довіреними особами конкурсантів, які розповідали, чому саме їх «підопічний» має стати кращим студентом.

Першою на сцену запросили студентку Свалявського технічного коледжу НУХТ Ірину Гончарук, яка виконала пісню «Це моя земля, це моя країна…» під супровід танцювального колективу. 

Марія Бровді, студентка факультету суспільних наук УжНУ, декламувала авторський вірш на солдатську тематику. Супроводжувався виступ гітарним акомпанементом від друга Марії, війсьовослужбовця,  та відеорядом, на якому солдат пише листа, згадуючи миті свого життя.


Розважально-пізнавальне міні ток-шоу зіграла студентка УТЕК КНТУ Олександра Ковтан. Вона на мить стала гостею з Японії та розмовляла японською.


Студент Мукачівського аграрного коледжу Олександр Резниченко представив власний відеоблог, в якому говорив про залежність людей від селфі, причини та наслідки цього, а наостанок сам зробив селфі з ведучими.


Яна Чубирко, студентка юридичного факультету УжНУ, виконала пісню «Say Goodbye», яка супроводжувалася відеорядом про актуальні проблеми людства.


Гру на гітарі з елементами шоу показав студент факультету міжнародних відносин УжНУ Арсен Бабиченко


Анастасія Хархаліс із Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ представила присутнім гімнастичний номер із м`ячем. 

Студентка Ужгородського коледжу культури та мистецтв Наталія Сентимрей продемонструвала авторський монолог «Спогад із минулого – осмислення в теперішньому». 


Завершився конкурс виступом студентки Коледжу мистецтв ім. А. Ерделі Владислави Мазур. Дівчина виконувала пісню Vivienne Mort "Колискова", а у цей час на екрані демонструвався авторський пластиліновий мультфільм до композиції, який Влада створила разом зі своїми однокурсницями спеціально до конкурсу "Кращий студент"

Після завершення усіх виступів, ведучі визначали, кого ж зал підтримує найбільше. Далі, до слова запросили журі. Кожен із них мав назвати одного учасника, хто на його думку, має перемогти.


Таким чином, виборовши 5 голосів із 7-ми, Кращим студентом Закарпаття 2015 року стала Владислава Мазур.

Організаторами конкурсу виступили Студентська республіка Закарпаття, Закарпатська ліга КВН, Студентська рада Закарпаття, корпорація свят «Не понял» за підтримки Департаменту освіти і науки та Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. Організатори дякують за допомогу партнерам проекту, а це ПАТ "Ужгородський Турбогаз", Валентин Штефаньо, ТМ "Закарпатський пряник"

Марія Туряниця
Фото: Сергій Денисенко

Більше фото - у VK та FB

На десерт - кліп-мультфільм переможниці:

 

Переглядів: 874 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar