Головна » 2014 » Лютий » 18 » Закарпатці у Львові: бронзовий БУМ, яскраве Кіно та найголосніші вболівальники
23:02
Закарпатці у Львові: бронзовий БУМ, яскраве Кіно та найголосніші вболівальники


З третьої спроби у Львові відшумів фінал телевізійної Галицької Ліги КВН. 
8 грудня, 26 січня і ось нарешті – 16 лютого. Чому фінал двічі переносили – нікому пояснювати не треба (буремні події в країні так чи інакше зачепили кожного). Але чекати цього фіналу було варто… 
Вперше у цій лізі – дві закарпатські команди у головній грі сезону. Мукачівські «Кіно» та «БезУмная Молодежь». І звісно Закарпатська Ліга КВН не могла залишити своїх без підтримки. Нехай, нас було небагато (всього із Ужгорода виїхало 16 вболівальників, плюс підтримка друзів з Мукачева – приблизно 25 вболівальників!) на велику залу кінотеатру ім. О.Довженка (Сихів, Львів), зате ми перекричали усіх! 
Про все – за порядком. 

Ранок неділі 16 лютого. 15 заспаних, але натхненних облич. Точніше, тринадцять. Ще двоє до останнього тримали у секреті – їдуть вони чи ні, чекати їх чи ні. За дві хвилини до відправлення автобуса двоє наших героїв – таки заскочили на борт корабля. Тримаємо курс на Львів через Мукачево. У МДУ забираємо… скрипки та шістнадцяту учасницю нашої поїздки. Попереду майже п’ять годин веселої дороги. Було все – і співи, в голосні гасла: «Закарпатська Ліга», «Закарпаття», «Мукачево». Було і те, що не пройшло авторську цензуру =) Зупинки на Свалявщині, на Плаю та ще ряді заправок завжди супроводжувалися дуже гучними голосами та фотканнями в інстаграм! Дорогою тримаємо зв'язок із нашими фіналістами: «Так, скрипки забрали. Так, їдемо. Так, скоро будемо! Нас не дуже багато, але ми за вас будемо вболівати голосно і найдружніше!».
До Львова добралися, здалося, дуже швидко. Розділилися на декілька компаній, аби скоротати декілька годин до початку гри. Гуляли гарними вуличками стародавнього Львова, зайшли у «Дім легенд», пофотографували для Інстаграма красиві куточки міста Лева, ну, і звісно як без відвідин «Макдональдса». Оскільки закарпатці ну дуже пунктуальні люди, одна із частин групи підтримки запізнилась на планований час відправлення автобуса тільки на 40 хвилин. Але ми не сварилися, «порішали» все мирно і по-закарпатськи. Дорога до Сихова (через величезне бажання уже підтримувати наших) видалась ледь чи не довшою ніж від Ужгорода до Львова!

Пісні, згадування яскравих моментів виступів на Закарпатці, перевірка наявності скрипок  - і ось нарешті кінотеатр ім. О.Довженка! Довгождана і така радісна зустріч із нашими дещо знервованими героями дня. Вийшов БУМ – забрали скрипки, підійшли Кіношки – загальні закарпатські вітання, обіймання, «розбір» квитків – і ось ми в залі! 14 ряд – закарпатська автономія. Ще до початку Фіналу тут голосно і дуже весело!... Оскільки нам із Сашкою Балог неймовірно пощастило з місцями позаду звукарів і окрім їх спин нічого видно не було, ми теж так по-закарпатськи сіли на сходи в центральному переході =)
Перші позивні «Галицька Ліга, Галицька Ліга»… Готуємося волівати!Команди на сцені! Фінал Стартує!! Суперники у наших улюбленців були серйозними – змагатися довелося з "Першою Сільською збірною"(моно-команда, Тарас Стадницький) та "Такі прості" зі Львова, хмельничанами - "Ми з 90-х" та "Отдыхаем вместе". 
4 конкурси. Ще до початку першого етапу закарпатський сектор уже хвилин 5 скандує: «Заааакааарпаааттяяяя!». 
Візитка. Відкривають фінал наші «Бумчики» піснею про Мукачево. Далі – все за драйвовою традицією БУМа: мініатюрки, замальовки і чудово виконані пісні. Нам все сподобалося! Не встигаєм наш фансектор відкричати за Безумних – на сцені вже закарпатське «Кіно». Вітаються з залом («привіт, дураки.. – привіт, чуваки… - і дураки»). Розігрують мініатюри на трьох, яскраві текстові замальовки. Моменти недитячого гумору. Але нам все сподобалося. Обидві закарпатські команди – дуже зіграно, дружньо та яскраво. Наш сектор продовжує скандувати. Це неймовірне відчуття, коли 25 людей перекрикують увесь величезний зал!..
«Корабельний журнал» у капітанському конкурсі. Першим із мукачівців на сцені Сашка Фіщук із «Кіно».  Завершував конкурс – із сундуком - капітан Рудольф Білак («БУМ»). Обидвоє розказували про будні свого «корабля» (на жаль, автор цих рядків так голосно кричала за улюблених мукачівців, що подробиці оцих корабельних буднів не залишилися у пам’яті. І тут – відеозапис гри у допомогу! Одне точно – це було смішно!) =)

Розминка: кожна команда повинна була задати по одноному питанню із власною відповіддю. За визнанням більшості КВНівців, це найскладніший конкурс. На жаль, закарпатцям розминка пішла не дуже вдало (тренувати цей конкурс треба як і цим фіналістам, так і усім командам Закарпатки). Можна сперечатися із рішенням журі щодо виставлених балів, але… як відомо, після бою кулаками не махають. І далі – «найживіший» сектор у залі закарпатський! Скандування не припиняються. До традиційних «Закарпаття» додаються й імена наших, що задають запитання («Еріка» та «Нікіта») – КВНівців усміхаються нашому секторові! Оцінки тут – уже вторинне, для своїх вболівальників закарпатці – найкращі! 
Твір на вільну тему – музичне домашнє завдання – завершували Фінал. 

«Кіно» виконало «Еріку Незаміжню». Змагання ковбоїв, репчик від Сашка (який зловив овації всього залу та дуже довгий захлоп) і кульмінація – виконання відомої пісні початку 2000-х – «Ветер с моря дул». І яке виконання – від сміху заходився кожен. Закарпатський сектор проводжає «Кіно» стоячи! 
Останніми, завершальний акорд Фіналу, на сцені – «БезУмная Молодежь» (секрет із кулуарів Галки: БУМу так і сказали – саме вони останні у музичному конкурсі, бо після них можна уже не співати =) ). Пісня про «невидимі пістолети», реп-батл у опері (між представниками ЄС та Росії, зі столицею у Барселоні – найгучніші овації) і на завершення – уже улюблена на Закарпатті фіналка і нова для Львова – патріотична фіналка про рідний край – «Карпати». Весь наш сектор – стоячи співає разом із БУМом! Ще декілька хвилин голосних скандувань за наші команди. 


Щось говорять члени журі. Виставлення балів. Очікування фінальних результатів. Оголошують переможця. Ним прогнозовано став (із відривом у майже два бали від 2 місця) Тарас Стадницький (Перша сільська збірна) – 23 бали. Другими фінішують «Отдыхаем вместе» (які в ЗакЛізі теж пограли і полюбилися нашим вболівальникам) – 21.8. Третіми – бронзовими – у статусі улюбленців майже усього Львівського залу закінчують сезон Галки наші – «БезУмная Молодежь» - 21.0.  Четверті – «Ми з 90-х» - 20.8.  П’ятими (але не  програші!) стали наші «Кіно» - 20.4. Не зважаючи на це, їх львівський глядач полюбив, «четверо у клітинку» яскраво зарекомендували себе, ну, а ми – ще голосніше аплодували їм – нашим улюбленцям! Останніми залишилися львівські «Такі прості» - 18.8. Під час вручення кубку переможцям ведучий гри говорить: «Якби можна було віддати приз глядацьких симпатій, його однозначно отримало би Закарпаття. А кубок відправився десь у той сектор (показує на нас). Сьогодні закарпатські вболівальники – найкращі». Говоримо ми:  «і не тільки сьогодні, а завжди – найкращі! Майліпші». Ще хвилину скандуємо. За доброю традицією ЗЛ, ідемо до наших на сцену. Заспокоюємо «Кіно», вітаємо «БУМ». Радісно танцюємо, стрибаємо у радісній ейфорії всі разом – всією ЗакЛігою!... 

Емоції дещо вщухли, чекаємо наших фіналістів. Довгі розмови, обійми, вітання і підбадьорення. Ще і на вулиці чутно – «Закарпатська Ліга», «Закарпаття»! Дякуємо обом командам за гру, за день. Вони дякують нам за підтримку та неймовірну енергетику. Але нас уже чекає автобус. Мусимо прощатися до скорих зустрічей.
 Ніч, а ми уже тримаємо курс додому, на Закарпаття. Знову співаємо, граємо у «відгадай мелодію» і обговорюємо фінал (дещо вирізано цензурою =) ). Чимось обурені, з чимось згодні, в одному єдині – наші виглядали ДУЖЕ класно, яскраво та неабияк зіграно. Нам є ким пишатися! 
Що ж, вітаємо «БезУмную Молодежь» із черговою бронзою , «Кіно» просимо не вішати носа! У всіх попереду ще багато перемог та фіналів! А зараз – всі в очікуванні 2 туру найкращої та найдружнішої ліги України - Закарпатської Ліги КВН, яка стартує вже за тиждень, 24 лютого! Вболіваємо за наших, бо ми – майліпші! Любіть КВН та будьте з нами!

Щось схоже на репортаж зі Львова у складі закарпатських тіфозі ЗЛКВН привезла Сашка Артюхіна.

Переглядів: 584 | | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
avatar