Головна » 2015 » Листопад » 8 » З Днем народження, КВН!
10:22
З Днем народження, КВН!

Є така гра. Люди, у більшості молоді, збираються групами і смішать людей, і при цьому змагаються між собою. Ця гра називається КВН, і у неї сьогодні День народження. Саме 8 листопада далекого 1961 року в ефірі радянського телебачення вперше з'явилася передача з такою назвою - КВН.

По правді кажучи, історія КВН почалася ще раніше. "КВН-49" - так називалася марка першого масового радянського телевізора. Його випуск налагодив Олександрівський радіозавод у 1949 р., а назву телевізор отримав від перших літер прізвищ інженерів, які його розробили - Кенігсон, Варшавський, Ніколаєвський. Ця споруда сьогодні виглядає фантастично. Його екран був розміром зо дві пачки сигарет. Зображення було непоганим і досить чітким, але дуже маленьким. Для збільшення картинки купувалася додатково (!) лінза, у яку заливалася дистильована вода (деякі умільці примудрялися заливати в лінзу гліцерин), і після цього телевізор могли дивитися кілька людей. Звичайно, це було не дуже зручно, але нічого іншого довгий час не було. Біля половини телевізорів піддавалися ремонту протягом гарантійного терміну, у зв'язку з чим в народі абревіатуру «КВН» розшифровували як «Купив - Включив - Не працює».

У 1961 році творці нової молодіжної передачі Сергій Муратов, Альберт Аксельрод і Михайло Яковлєв хотіли придумати їй "телевізійну" назву, і їх вибір припав на "КВН" - марку найпопулярнішого радянського телевізора. Абревіатурі КВН придумали нову розшифровку - "Клуб Весёлых и Находчивых". До слова, українською гра теж називається "КВН", а не "КВК", як люблять перекладати деякі "знавці". Для збереження оригінальної назви була придмана нова розшифровка - "Клуб Веселих та Найкмітливіших". 

Сьогодні КВН - це вже давно не просто передача на телебаченні, а один з наймасовіших молодіжних рухів. У КВН грають не тільки у країнах колишнього СРСР, а й у Європі, Америці і навіть у Австралії.

Закарпатська ліга КВН вітає всіх веселих та найкмітливіших з професійним святом. Бажаємо вдалих жартів, вдячних глядачів та море позитиву! Запрошуємо всіх, хто грає або грав у цю гру, відмітити свято разом на веселій вечірці у рок-н-рол пабі "Савок" сьогодні о 20:00.

Найближчі заходи Закарпатської ліги КВН:
13 листопада - Фестиваль Шкільної ліги КВН
27 листопада та 2 грудня - ігри 1/8 фіналу ЗЛ КВН

Побачимось!

Переглядів: 499 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar