Головна » 2016 » Вересень » 27 » "ВУЗВ" - переможці всеукраїнського фестивалю КВН
13:45
"ВУЗВ" - переможці всеукраїнського фестивалю КВН

У селищі Сергіївка Одеської області на базі курортного об’єднання «Сонячний берег» з 21 по 25 вересня 2016 року пройшли ХХІ Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ» та XXІІІ Всеукраїнський фестиваль КВН «Країна Веселого Народу». Ці фестивалі традиційно, вже багато років проводить Асоціація "КВН України". У двох фестивалях взяло участь 28 команд КВН з різних регіонів України: 19 дитячих та 9 дорослих. 

Три ігрові дні команди змагались на сцені, а переможців було визначено за рейтинговою сумою балів за всі дні. Окремо було проведено Чемпіонат з розминки, турнір з "Що? Де? Коли?", конкурс ведучих «Золотий мікрофон КВН», конкурс дворової пісні «ГорлоПан(і)-2016», конкурс дизайну футболок, пісенний конкурс, тощо. 

Закарпаття на дитячому фестивалі вже багато років поспіль представляє команда КВН класичної гімназії "Вхід у змінному взутті", яка завжди повертається з призами. Цього року фортуна також посміхнулась гімназистам, вони привезли додому кубок переможців фестивалю.

Далі слово учасникам команди "ВУЗВ":

Уже шістнадцята традиційна подорож на фестиваль "Жарт-птиця" стала для "ВуЗВ" абсолютно новою. Фестиваль змінив свою локацію і проводився у курортному містечку Сергіївка. Також ми їхали у майже оновленому складі, й для багатьох учасників це була перша поїздка на такий захід. Цікавим було і те, що цього року об'єднали дитячий і дорослий фестивалі, тому ми мали змогу перейняти щось у старших і досвідченіших КВНщиків. 

Одеса зустріла нас дощем, але він не зіпсував наш бойовий настрій. Дві години автобусом і ми потрапили у дитячий оздоровчий центр "Плай", де провели незабутні 5 днів. Коли ми заїхали, то нас зустрічав оргкомітет фестивалю та кіт Васька. Як зазвичай, заселилися і почали працювати. 

Наступного дня нам видали імпровізаційний конкурс на тему "Онуки Мюнхаузена". У перший ігровий день ми виграли свою гру, але у загальному рейтингу ми опинились на 3 позиції. Протягом наступних двох днів нам вдалося вирватися вперед. І лише одного балу не вистачило нам до Гран-прі фестивалю. В результаті, ми веземо додому кубок переможців Всеукраїнського фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН "Жарт-птиця 2016". Крім того отримали диплом за краще відео "КВН-Ніка", а наймолодша учасниця Лєра Чобаль отримала персональну нагороду "Зірка надії".

Після трьох насичених ігрових днів ми відірвалися на дискотеці, а наступного дня традиційно фотографувалися з кубком, але цього разу біля лиману. Попрощавшись з усіма, вирушили в Одесу, де класно провели час. 

Дякуємо батькам та керівництву гімназії за можливість поїздки на фестиваль, керівнику Сергію Денисенку, старшим наставникам Олександру Шевелюку, Антону Штурмаревичу, Олександру Шаміну за допомогу у підготовці конкурсів та моральну підтримку. 

З нетерпінням чекаємо наступного фестивалю.
ВуЗВ любить вас:*

Команда "Вхід у змінному взутті" та керівництво гімназії щиро вдячні батькам гімназистів, які зробили можливою поїздку на фестиваль. Це Юрій Журкі, Ігор Свищо, Михайло Качур, Микола Жолтані та Василь Цирик. Окрема подяка Управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА, Закарпатській лізі КВН та Клубу КВН ПАДІЮНу.

Всі результати фестивалю - на сайті Асоціації "КВН України".

Переглядів: 548 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar