Головна » 2015 » Вересень » 22 » "ВУЗВ" на "Жарт-птиці 2015"
21:23
"ВУЗВ" на "Жарт-птиці 2015"

20-й ювілейний Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «ЖАРТ-ПТИЦЯ 2015» пройшов у селищі Затока Одеської області з 18 по 22 вересня. Протягом трьох днів 29 кращих команд з різних куточків України жартували, співали, танцювали, малювали, знімали відео, брали участь у майсер-класах та конкурсах. Закарпаття на фестивалі традиційно було представлено командою Класичної гімназії ужгородської міської ради "Вхід у змінному взутті". Команда "ВУЗВ" отримала диплом переможця фестиваля серед дитячих команд. Зараз юні ужгородські КВНщики у дорозі додому, і вже у потязі написали для нас репортаж про фестиваль. Далі пряма мова:

Вересень, як завжди, покликав усіх юних КВНщиків України на теплий берег моря у селище Затока. 20-й ювілейний фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН "Жарт-птиця 2015" у цьому році став для нас ювілейним також - команда КВН "Вхід у Змінному Взутті" відвідала його вже 15-й раз. За всі роки тут було багато перемог та емоцій, сліз та радощів, добра і хорошого настрою. 

Як завжди нас люб'язно прийняв пансіонат "Рута". ВуЗВешок знову поселили у славнозвісний на весь фестиваль 9 корпус. 
Всього на фестиваль приїхало 29 команд із різних куточків України. У цьому році ігрові дні були набагато важчі, ніж минулого, адже з'явилися нові, достойні для нас суперники. 

Наша команда грала у самій першій грі фестивалю та виграла її! Першого ігрового дня ми показували конкурс "Візитку", грали в "Розминку" та імпровізували на тему "Новини супермаркету". Але після всіх ігор першого дня ми опинились на 4 місці із результатом 22.0 балів у загальному рейтингу команд. 

На наступний ігровий день ми демонстрували суддям та глядачам "Музичне домашнє завдання", коментували картинки на "Фоторозминці" та імпровізаційно рекламували такий шкільний предмет як хімія. Цей день приніс в наш актив 22.2 бали і ми затрималися на 4 позиції у рейтингу. 

Третій день був завершальним. Кожна десята бала була дорогою для команд. У конкурсі "А наостанок я скажу..." ми заспівали пісню про Андрійка, який не вмів вибирати дівчат, а також розповідали новини і чутки Затоки. А імпровізували ми складаючи кричалки на підтримку велоспорту. Нам вдалося вийти на 3 місце у загальному рейтингу команд. ВуЗВ отримало диплом переможців фестивалю серед шкільних команд. Звичайно не обійшлося без особистих творчих досягнень учасників команди. Так у номінації "Кращий актор фестивалю" нагороду здобув Євген Попович. Команда також отримала відзнаку лауреата конкурсу "футболок із логотипом 20 років"; подяку за "багаторічну та плідну співпрацю з фестивалем"; стала дипломатом благодійного конкурсу інсталяцій із пластикових кришок "Викрутаси".В цілому нам дуже сподобався цьогорічний фестиваль. Він подарував нам новий досвід, знайомства, емоції. Звичайно ж ще один плюс в тому, що море було теплим і ми мали змогу у вільний час поплавати в ньому. 

Ми щиро дякуємо спонсорам та керівництву Ужгородської класичної гімназії за ще один шанс проявити свої здібності на Всеукраїнському фестивалі. Особливе дякую кажемо керівникам Сергію Денисенку, Антону Штурмаревичу та звукорежисеру Олександру Шаміну за підтримку протягом фестивалю. 

Сподіваємося, що ВуЗВ продовжить традиції і наступного року завітає на фестиваль, щоб показати себе в нових, цікавих образах. Ну а поки ми чекаємо вашої підтримки на Кубку Закарпатської ліги КВН, який відбудеться 1 жовтня в ПАДІЮНі. 

До нових зустрічей! 
ВуЗВ любить вас:)

Команда "Вхід у змінному взутті" щиро дякує керівництву гімназії, а також батькам гімназистів Миколі Жолтані, Василю Цирику та Ігорю Свищо за допомогу!

Фотозвіт - у VK

Переглядів: 472 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar