Головна » 2016 » Квітень » 10 » "ВУЗВ" - Чемпіон Шкільної ліги!
11:26
"ВУЗВ" - Чемпіон Шкільної ліги!

У заповненому залі ПАДІЮНу 8 квітня гучно відіграли головну гру сезону Шкільної ліги КВН. За звання Чемпіона сезону 2015-2016 змагалися: 

«Том Кукуруз» (ЗОШ №3)
«Антитіла» (ЗОШ №15) 
«Під напругою» (ЗОШ №20) 
«Вхід у змінному взутті» (гімназія) 

Закарпатська ліга КВН долучилася до благодійної акції «Серце до серця», волонтери якої збирають кошти для закупівлі реанімаційного обладнання для дитячої лікарні. 

На фіналі Чемпіонату визначили також і найкращу групу підтримки школи - це команда вболівальників ЗОШ №20 (капітан тіфозі отримав приз від спонсорів – магазину МКТ). Також вболівальники принесли додаткові бали до загального результату своїх шкіл. Так, 15-та школа отримала 0,6; третя і гімназія - по 0,8, а 20 - 1 бал.

Школярі позмагалися у 4 конкурсах: заспівали стартову пісню-візитівку, намагалися смішно відповісти на питання журі на розминці, імпровізували у конкурсі художників (потрібно було намалювати емблему Шкільної ліги) та зіграли фрістайл. 

Слід зазначити, що гра була рівною і не без інтриги, а долю чемпіонства вирішили 0,2 бала! Тож, із результатом 23,4 на четвертому міці фінішував «Том Кукуруз». Бронзу із результатом 25,2 отримали «Антитіла», на другій сходинці завершили сезон «Під напругою» (25,6), а перемогу святкували гімназисти «Вхід у змінному взутті» (25,8). 

Усі команди були нагороджені тортами «Ужгород» від Валентина Штефаньо. 

На цьому сезон Шкільної ліги завершено, однак КВН в Ужгороді триває! Уже із 5 травня у ПАДІЮНі розпочинаються півфінальні ігри Закарпатської ліги КВН! Запрошуємо!

Сашка Артюхіна

Повний фотозвіт – у VK та FB

Переглядів: 649 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar