Головна » 2012 » Липень » 6 » «Все найкраще – дітям…»
10:18
«Все найкраще – дітям…»


У студентів закінчилась пора літньої сесії, діти відпочивають на канікулах, абітурієнти «жаряться» у чергах до вишів, футбольні вболівальники (якими за період Євро-2012 стала більша частина населення України) відсвяткували чергову перемогу Іспанії… Літо в самому розпалі. Однією із найсмішніших подій «відпочивального сезону» є вже традиційний Літній Кубок Закарпатської Ліги КВН.  За право стати четвертим фіналістом Чемпіонату, змагалися команди, які грали у півфіналах, але не перемогли у своїх іграх:

«FiFa» (фізичний факультет УжНУ)
«Кіно» (Мукачево)
«ВУЗВ» (гімназія)
«Карта мира» (географічний факультет УжНУ)
«Программа защиты принцесс» (Полтава)

На розігріві виступили володарі минулорічного Літнього Кубка – команда «Молодости нашей». 
Конкурсна програма складалась із 3 етапів: розминки, імпровіза та фрістайла. 
Окрім традиційних «розминочних питань», команди готували ще й картинки, які весело (а часом й не дуже) коментували. На «імпровізі» намагались пояснити чому гори кращі за море. Із аргументів, які найбільше запам’яталися:
- Потому что «Киевстар» в горах ловит лучше;
- Потому что горы выше этого;
- Высоко-высоко в горах лучше, чем глубоко-глубоко в море.

На фрістайлі кожна команда вражала по-різному. «Кіно» дивувало не по-дитячому дорослими жартами, зазвичай вокальні «FiFa» на цей раз не співали, «Принцессы» показали битву під Полтавою, «Карта мира» повеселила цікавим набором «а такая миниатюра должна быть у каждой начинающей команды», а «ВУЗВшники» справили враження найбільшої зіграності: і смішні замальовки,  і пісні, і навіть міні-«танчики»… 

Переможця вже традиційно визначили… цукерки. У журі на кожен конкурс було по три цукерки: можна було віддати всі одній команді, або ж розділити між кількома учасниками.  У кожної команди була своя скринька, до якої власне і відправлялись солодкі бали. Цьогоріч відрив між першим і другим місцем був всього три цукерки.  Третє почесне місце посіли полтавські дівчата (8 цукерок), другими стала «Карта мира» (15 цукерок) і перемогли – «ВУЗВ» (18 цукерок)! Вітаємо гімназистів із заслуженою перемогою! Окрім антикварного Кубка (у якого із вчорашнього дня стартувало нове життя), "ВУЗВ" отримали й приз від партії "УДАР". Але розслаблятися рано, адже у вересні вони зіграють у Фіналі Чемпіонату разом із «БУМом» (Мукачево), «Отдыхаем вместе» (Хмельницький) та «Коровою юмора». Що ж, буде цікава гра!

Та  літо на цьому не завершується, попереду ще багато цікавих заходів, конкурсів, фестивалів…! Зустрінемось! З нами веселіше!.. 

Олександра Артюхіна

Фото тут

Переглядів: 969 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 7
avatar
1
«а такая миниатюра должна быть у каждой НАЧИНАЮЩЕЙ команды»)))
avatar
2
еее, затуп smile видимо, когда набирала (спешила) и не проверила smile
avatar
3
И почему нет ни слова об импровизе Антона??)))) по моему очень смешно!
avatar
4
вот именно, что было ооочень смешно! Я так смеялась, что ничего не успела записать, а с утра не вспомнила sad
но было оочень смешно)))))))
avatar
5
Если чё,блокнот с импровизом в гримёрке.Я сам уже его не помню.)
avatar
6
Это замечательно (в смысле, что блокнот есть) =) Нужно было еще вчера у тебя забрать!)))
Реально смешно было!)
avatar
7
тавтологии много. масло масляное
avatar