Головна » 2009 » December » 6 » Вот это кино!
23:36
Вот это кино!
А пока "Первая закарпатская кинокомедия" остается группой "вконтакте", на Закарпатье все-таки начали снимать кино.

Вот что говорит сайт clipnews.info:
У перший день зими крайовим ЗМІ у прес-центрі «Нове Закарпаття» було презентовано пілотний проект «Баламутовські хроніки», першу серію під назвою «Маестро». Йдеться про своєрідну сенсацію у культурному житті Закарпаття. Режисер Ілля Юрковецький, помічник режисера Євгеній Мацола, Віталій Демура, актори Олександр Мавріц, Іван Ійбер, Анатолій Рошко, Володимир Васильєв, Олександр Мерявчик, Олександр Бєліков, головний оператор Сергій Гайовий, оператори Сергій Варфоломеєв, Влад Вишневський, звукорежисери Олександр Іванов, Генадій Дев'ятов, гример-реквізитор Вероніка Демура, художник Валерій Фурцев, музикант Ігор Літвінов, монтажер Ласло Балог за сценарієм лауреата "Руської премії" та "Коронаціїї слова" письменника та сценариста Володимира Бедзіра екранізували хоч і вигадану, але цілком типову для 90-х років історію за романом "Козья ностра".

Вона про марність молодих життів, даремні пошуки сенсу існування у позбавлених змісту і мотивацій реаліях та свого місця у перевернутому з ніг на голову суспільстві.  Реалізована в жанрі «плутовского» роману з трагічним завершенням, ця комедійно-драматична історія вже з перших кадрів дивним чином перегукується з мотивами Куштуріци та створює особливий настрій. Колориту фільму надає натура, на фоні якої створювався фільм – це літні околиці Ужгорода та його центральні вулиці. Автори фільму кажуть, що під час зйомок найбільшу підтримку мали від… служби ДАІ. Співробітники Державтоінспекції не тільки допомагали режисерові, операторам та акторам, вони також залишилися в кадри як діючі особи.

Пілотний проект фільму «Баламутовські хроніки» (у планах створення ще 9 серій) автори будуть пропонувати інвесторам. Вони беруть курс на Московську та Київську кіностудії, де збереглися «кінці колишнього життя». Оскільки  будуть кошти і дах – буде продовження цього хвилюючого фільму, хоча ідеальним, кажуть автори, було б знайти інвесторів тут, удома.  У планах ентузіастів-профессіоналів знімальної групи  створення власної кіностудії в Ужгороді.

Источник
Переглядів: 1075 | | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
0
1 AntiQar • 23:55, 05.12.2009 [Entry]
Трейлер занятный.Особенно впечатляющие постановка боёв и сцена автокатастрофы.
Очень хотелось бы посмотреть весь фильм,поскольку логического пересечения трейлера с рецензией не увидел.

P.S. Сегодня Кустурица в Киеве играет.

avatar
0
2 aligator71 • 13:12, 06.12.2009 [Entry]
Присутстовал при монтаже....
avatar