Головна » 2018 » Лютий » 10 » Визначилися фіналісти Шкільної ліги КВН!
22:18
Визначилися фіналісти Шкільної ліги КВН!

Дві веселі гри ½ фіналу Шкільної ліги КВН пройшли у залі ПАДІЮНу 7 та 8 лютого. За вихід до Фіналу змагалися вісім команд:

«Під напругою» (школа №20)
«Вхід у змінному взутті» (класична гімназія)

Окремим конкурсом стали змагання вболівальників. Капітан команди тіфозі мав зачитати зі сцени кричалку, а група підтримки мала якомога голосніше підтримувати улюблену збірну. Рішення допоміг прийняти шумомір та культура вболівання.

У перший день до загального результату команди 2, 3 та 5 школи отримали по 0,8; а 15-та – 1 бал. У другий - школи 8, 19 та гімназії мають по 0,8; а 20-та – 1 бал.
Вболівальники «Антитіл» та «Під напругою» отримали приз від спонсорів – магазину «МКТ».

Команди зіграли три конкурси: фрістайл, розминку та фінальну пісню. Розминка складалася із кількох етапів: класичні відповіді на питання членів журі та розминка-картинка.

Протягом обох ігор команди показували рівну гру, фаворити конкурс від конкурсу виходили вперед, багато що вирішувала і вдала імпровізація.

Тож, переможцями першого півфіналу стали «Антитіла», другими фінішував «Том Кукуруз». Саме вони першими і вийшли до Фіналу Шкільної ліги. У другій грі перемогу святкував «ВУЗВ», срібні призери – «Під напругою». Саме ці чотири колективи боротимуться за чемпіонський титул у цьому сезоні. Команди, які не вийшли у фінал, а це «Петагон», «Запасний вихід», «Солодка вата» та «Зелені балони», боротимуться за «Кубок надії».

4.    «Солодка вата»: 6,0 + 5,0 + 5,6 + 0,8 = 17.4

Фінальні ігри Шкільної ліги відбудуться у квітні. А уже 22 лютого стартує тур Закарпатської ліги! Школа КВН працює щонеділі у ПАДІЮНі о 13:00.

Приходьте на КВН, любіть КВН та усміхайтеся!