Головна » 2014 » Листопад » 9 » Веселий батл Ужгород VS Мукачево: хто кого?
08:59
Веселий батл Ужгород VS Мукачево: хто кого?

Спеціально до Дня народження КВН Закарпатська Ліга провела спецпроект: відбувалась показова гра між командами Ужгорода («ТяП-ЛяП») та Мукачева («БезУмная Молодежь»).
Визначали, хто смішніший – Ужгород чи Мукачево – у «Фантомі». Ведучим гри став голова ЗЛ КВН Сергій Денисенко. Такий веселий формат доповнив і дещо неочікуваний склад журі: тут були усі КВНівці – і діючі, і ні. Це – Руслан Музалевський (більш відомий як Джафар), Андрій Панченко (більш відомий як «Пень»), Надія Жукова, Едуард Коваленко, Антон Штурмаревич (новий редактор ЗЛ) та Даніель Помфюк (капітан «ВУЗВ»). Останнє – сьоме місце у журі пішло «з молотка». На аукціоні за 300 гривень його придбав дотепний КВНівець із Кушниці Владислав Шитів. 

Слід зазначити, що Закарпатська Ліга КВН постійно долучається до Руху підтримки закарпатських військових. На всіх своїх заходах глядачі, КВНівці та поціновувачі смішного кидають гроші у волонтерські скриньки (а також додаються вилучені кошти). ЗЛ КВН розуміє важливість допомоги тим нашим хлопцям, котрі на Сході країни борються за наше спільне майбутнє. Тож, і на спецпроекті кошти збиралися. Цього разу це – 1220 гривень! РАЗОМ – СИЛА. До слова, 300 гривень від Владіка Шитєва за місце у журі теж пішли на допомогу військовим. 

І ось довгоочікуваний спецпроект розпочинається! Першим конкурсом, у якому змагалися збірні стало привітання, далі зіграли розминку із залом, капітанський, домашнє завдання та конкурс пародій. Капітанський на цьому заході став незвичним – танцювальним. Капітани – Олексій Клімов (ТяП-ЛяП) та Артур Симонян (БУМ) по черзі виконували танок (і яким він буде – залежало від музики від діджеїв), а суперник мав смішно прокоментувати побачене. Смішним і дещо незвичним для КВНу став конкурс пародій. Тяпляпівці «зчитали» всі звички та манеру «бумів», а мукачівці – пародіювали фірмову поведінку ужгородців. Вийшло цікаво =) 
І хоч гра була показовою, без оцінок не обійшлося. 

Тож, результат гри у цифрах: 
ТяП-ЛяП: 6,8 + 5,8 + 7,0 + 5,0 + 7,0 = 31,6
БезУмная Молодежь: 5,6 + 6,0 + 5,6 + 4, 8 + 6,6 = 28,6

Тож, переможцями оголосили ужгородців, їх нагородили кубком та сертифікатами від спонсорів. 

На цьому 18-ий сезон «закарпатки» тільки розпочинається. 
Уже у п’ятницю, 7 листопада, у ПАДІЮНІ о 17.00 відбувся фестиваль Шкільних команд КВН (приурочений до Дня народження КВН). 14 листопада у «Галереї Ілько» КВНівці вдруге організовують Stand-up, а 17-20 листопада стартує перший тур сезону-повноліття Закарпатської Ліги КВН! 
Все тільки починається! Залишайтеся з нами! 

Олександра Артюхіна.

Фотозвіт у VK та FB

Переглядів: 547 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar