Головна » 2011 » Квітень » 2 » Весела Олімпіада по-закарпатськи
20:44
Весела Олімпіада по-закарпатськи
   

Хороша закарпатська традиція – святкувати і розважатися не один день. Ось і День гумору не став винятком: веселощі почалися шкільним КВН-ном і запальними танцями в одному з нічних клубів першого квітня, а продовжилися спортивно, здорово та радісно на Перших Закарпатських кумедних олімпійських іграх у Боздоському парку 2-го квітня. Хтось повів дітей кататися на гойдалках, хтось зустрічався із друзями та знайомими, а хтось запасався енергією, смакуючи пісні страви. Поряд із цим проходила змагальна частина заходу в незвичайних видах спорту. Організували цю подію Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не Понял», Кафедра туризму УжНУ, Турінфоцентр та Студентська республіка.

Участь в іграх взяли 4 команди:
«Плюмбум»
«Зелені балони»
«Лицарі»
«Лісоруби»

Що це за Олімпіада без традиційного запалювання олімпійського вогню? Факел Закарпатських кумедних ігор запалив Віталій Ерфан, начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Закарпатської ОДА, а коло пошани кругом «клумбочки» здійснили видатні закарпатські спортсмени Ростислав Буланов (президент федерації баскетболу Закарпаття), Федір Шандор (голова федерації петанку Закарпаття) та Юрій Нагорняк (президент федерації американського футболу). Спортивну частину традиційно розпочали з розминки – спочатку стрибали «Лісоруби», а потім довелося скакати й іншим учасникам, і журналістам з фотографами та операторами.

Команди змагалися у 9-ти кумедних «видах спорту». Зокрема, бігали на лижах і на санках без снігу, розбризкуючи бруд на глядачів, палили з рогаток по банках, пробивали щільну стіну з американських футболістів, підіймали лицарську кольчугу на мечі (вага «снаряду» становила біля 14 кг), командою перестрибували через скакалку. А найоригінальнішими конкурсами стали забіг без трусів (хлопцям вдягали «сімейки» на голову, щодуху розкручували, знімали «пов’язку» з очей і змушували бігти за призом) та «політ» на мітлах (дівчата мали пробігти дистанцію, не відриваючи хвоста мітли від землі та оминаючи перешкоди). Завершальним конкурсом став армреслінг, у якому змагалися лише дівчата. Подужала усіх суперниць представниця команди «Зелені балони», якій випала честь загасити вогонь Перших Закарпатських олімпійських ігор. А потім найсміливішим журналісткам запропонували позмагатися у «силі рук»: наважилися представниці 21-го та 1-го національного каналів, остання і стала переможницею.

Обіцяний головний приз – відеомагнітофон не вручили з об’єктивних причин: він знаходиться на кап-ремонті. Проте презентували дві відеокасети, тож сумнівів нема – наступного року його точно подарують.

Незважаючи на вчорашній дощ, бруд і калюжі під ногами аж ніяк не зіпсували свята. Усмішки сяяли на обличчі кожного з присутніх, за що можна подякувати всім учасникам, організаторам, волонтерам – усім, хто долучився до створення цієї кумедної Олімпіади. Сподіватимемось, що традиція таких веселих першоквітневих змагань приживеться, і ми обов’язково зустрінемось уже на Других Закарпатських олімпійських іграх!

Олександра Артюхіна,
Ірина Левіна


Фото: http://vkontakte.ru/album5138174_131564291
Переглядів: 481 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1
Я выиграла армреслинг!))))) только почему так мало фоток? там ведь столько фотографов было(((( cool
avatar