Головна » 2012 » Січень » 26 » В Житомирі буде "Сміховик"
22:18
В Житомирі буде "Сміховик"
В Житомирі 8-9 лютого відбудеться фестиваль дитячих команд КВН «СМІХОВИК-2012». Ініціаторами та організаторами фестивалю є Асоціація «КВН України» та Компанія «РЕК».

Радіоелектронна компанія (РЕК) є потужним підприємством із розробки та виробництва звукопідсилювального та світлового обладнання на території України, Росії та ряду інших країн. ЇЇ президент Георгій Матишнюк є палким шанувальником КВН. Варто зазначити, що саме Георгій Миколайович надав суттєву спонсорську підтримку команді КВН «Девчонки из Житомира» у її тріумфальних виступах на музичному фестивалі «Голосящий КиВиН» у Юрмалі у 1997 та 2011 роках. 
Асоціація «КВН України» вдячна Компанії «РЕК» за прийняття нею пропозиції щодо проведення фестивалю дитячих та юнацьких команд КВН у Житомирі. 

Дирекція АКУ має попередні домовленості про проведення аналогічних фестивалів у м. Лубни Полтавської обл. у кінці березня та у м. Суми у середині травня.
У разі позитивного вирішення щодо проведення цих фестивалів, розглядатиметься питання про проведення Ліги дитячих та юнацьких команд КВН. До участі у Лізі запрошуватимуться й інші команди.

Склад команд-учасниць фестивалю «Сміховик-2012» формувався організаторами з урахуванням:
- результатів фестивалю «Жарт-Птиця-2011»;
- залучення команд міст-організаторів фестивалів;
- територіального принципу.

Дирекція АКУ.
 

Переглядів: 693 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1 Royal Flush • 23:38, 28.01.2012
Ті хто зайняв 6-те місце на "Жарт-Птиці-2011" зможуть взяти участь у "Сміховик-2012"
avatar