Головна » 2018 » Вересень » 22 » Ужгородські гумористи їздили у Затоку
11:00
Ужгородські гумористи їздили у Затоку

З 12 по 16 вересня 2018 року у курорті Затока Одеської області пройшли XXIII Всеукраїнський фестиваль дитячих та юнацьких команд КВН «Жарт-птиця» та XXV Всеукраїнський фестиваль «Країна Веселого Народу». Цьогоріч у фестивалях взяли участь 33 команди КВН з різних куточків України, серед яких 21 дитяча та юнацька команда та 12 дорослих. Організаторами фестивалів є Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Асоціація «КВН України» та Міністерство молоді та спорту України.

Програма фестивалів, як завжди, була дуже насиченою. Протягом трьох днів команди змагались у домашніх та імпровізаційних конкурсах. Окремо були проведені конкурс ведучих «Золотий мікрофон КВН», конкурс «Stand up», пісенний конкурс «ГорлоПан(і)-2018» та відеоконкурс «КВНіка».

Ужгород на фестивалі «Жарт-птиця» традиційно представляла команда класичної гімназії «Вхід у змінному взутті». Команда бере участь у фестивалі починаючи з 2000 року, була неодноразовим переможцем та володарем Гран-прі. Цього року молодий склад команди показав хороший рівень, але дістатись найвищої сходинки не вийшло. У підсумку трьох ігрових днів фестивалю команда «ВУЗВ» посіла 3 місце серед шкільних команд. Учасниця команди Анастасія Гряділь отримала диплом кращої актриси фестивалю.

У фестивалі «Країна Веселого Народу» брала участь збірна команда «Kektus», яка складається з гравців різних команд Закарпатської ліги КВН. Команда отримала диплом лауреатів фестивалю.

Команда класичної гімназії «Вхід у змінному взутті» дякує заступнику міського голови Ужгорода Олександру Білаку, Миколі Жолтані, Ярославу Фуглевичу та своїм батькам за допомогу. Також дякуємо Управлінню молоді та спорту Закарпатської ОДА.

Переглядів: 216 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar