Головна » 2015 » Лютий » 16 » «Ужгородська Палачіта 2015»
19:09
«Ужгородська Палачіта 2015»

«Їж млинці – допомагай військовим!» — під таким гаслом 14-15 лютого в Ужгороді, у Боздоському парку відбулася традиційна, вже шоста «Ужгородська Палачіта». Цей захід був організований Закарпатською лігою КВН, Корпорацією свят «Не ПоНяЛ», Факультетом туризму УжНУ, МГО «Студентська республіка» та Рухом підтримки закарпатських військових за сприяння Закарпатської ОДА, Ужгородської міської ради, Управління культури Закарпатської ОДА та Закарпатського обласного організаційно-методичного центру культури. Цьогорічна "Палачінта" мала благодійні цілі — протягом двох днів підприємці торгували різними смаколиками та сувенірною продукцією, а відсоток від виторгу передали на потреби вояків. 

Традиційно закарпатські КВНівці активно долучилися до організації свята та працювали практично на усіх локаціях. Крім того, на різних точках працювали волонтери Руху. Перший день «Палачінти» збігся з Днем усіх закоханих, тож працювали тематичні атракції. Зокрема, закохані могли «законити» свої стосунки за допомогою найвідоміших циганок у світі Моргіти і Анжели, отримати підкову на щастя та символічне свідоцтво про шлюб. Також діяла романтична фотозона. 

Дівчата із Жіночої боївки ДУК ПС вчили охочих розбирати-збирати автомат, охочі змогли пограти у дартс із символічною назвою «Поціль у Путіна».  У перший день близько 160 охочих сплели справжню маскувальну сітку, яка днями відправиться на Схід нашим військовим. Діти малювали воякам свої малюнки, також малечу (хоча зібралося чимало захоплених дорослих) розважав фокусник. Протягом двох днів у Боздоському парку розігрували лотерею з багатьма призами. Також усі охочі мали змогу залізти на 6-метровий стовб, зірвати чобіт та виграти цінні речі. 

Найбільшу «конструкцію» на фестивалі мав завод «Ядзакі»: готували смачні млинці,  гостили чаєм та розігрували лотерею… Усю  свою виручку (а це 20198 грн.) із фестивалю колектив передав Руху… 

Підприємці, котрі готували смачні палачінти-млинці, теж мали своє змагання та боролися за «Золоту палачінтовку». Журі у складі коордитатора Руху підтримки закарпатських військових Галини Ярцевої, депутата Ужгородської міської ради Ростислава Буланова, відомого кондитера, шоколадьє Валентина Штефаньо та закарпатського «Мастер-шефа» Анатолія Цуперяка визначило переможця – точку «Під дубом». 

Головна цифра фестивалю: 47021 грн. зібрано на потреби наших військових. 

Кульмінацією «Ужгородської Палачінти» стало традиційне спалення Мари. Здавна вірили, що таким чином магічно знищувалася вся нечиста сила. Запалили Мару після фантастичного фаєр-шоу учасники театру вогню та світла DragonFly. 

Гарна погода, хороший настрій, смачні ласощі – все сприяло проведенню фестивалю і, відповідно, допомозі тим, хто зараз на Сході відстоює наше мирне небо. 
Спасибі усім учасникам за допомогу! 
Зустрінемося на наступних заходах! 
Слава Україні!

Сашка Артюхіна

Фото Сергія Денисенка.


Більше фото: у VK та FB

Переглядів: 457 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar