Головна » 2015 » Квітень » 17 » У ПАДІЮНі розіграли "Кубок надії" Шкільної Ліги КВН
23:05
У ПАДІЮНі розіграли "Кубок надії" Шкільної Ліги КВН

Сьогодні у ПАДІЮНі розіграли "Кубок надії" Шкільної Ліги КВН. За трофей змагалися 4 команди, які у півфінальному турі Шкільної ліги КВН не змогли потрапити у фінал, а саме: 

Плохая компания (ЗОШ №4)
Сьома планета (ЗОШ №7) 
У погоні за атестатом (ЗОШ №8) 
Діти Вароша (лінгвістична гімназія) 

Перед змаганнями виступили волонтери Всеукраїнської акції "Серце до серця", яка уже вдесяте відбувається на Закаратті, та цього разу збирає кошти для реабілітаційної апаратури для хворих діток. 
Потім у вправності та гучності змагалися вболівальники команд. Капітани гуртів підтримки презентували плакати та кричалки команд. Тіфозі допомогли принести додаткові бали комадам до загального результату. За рішенням журі 1 бал та перемогу у конкурсі святкувала ЗОШ №8. 0,9 бала до активу своєї команди додали вболівальники лінгвістичної гімназії; 0,8 у ЗОШ №4 і 0,7 - у ЗОШ №7. Переможці конкурсу вболівальників отримали приз від "МКТ".

Зіграли команди чотири конкурси: привітання, розминку, імпровізаційний - капітанський та фрістайл. 

З самого початку змагань команди йшли дуже рівно: і за балами, і за гумором, і за настроєм. Котрась зі шкіл у певний момент була трошки кращою за інших, і до останньої хвилини гри залишалась інтрига, хто ж у підсумку отримає бажану перемогу. 
Отож, з відривом всього у 0,4 бала володарями Кубку надії стають цьогорічні дебютанти Шкільної Ліги - "У погоні за атестатом"! Другими фінішувала "Плохая компанія", треті - "Діти Вароша", замикає четвірку - "Сьома планета". 

Результат гри у цифрах: 
1. У погоні за атестатом (ЗОШ №8): 6,0 + 6,0 + 6,0 + 7,0 + 1,0 = 26.0
2. Плохая компания (ЗОШ №4): 6,0 + 6,4 + 5,6 + 6,8 + 0,8 = 25.6
3. Діти Вароша (лінгвістична гімназія): 6,8 + 5,4 + 5,6 + 6,6 + 0,9 = 25.3
4. Сьома планета (ЗОШ №7): 6,0 + 5,2 + 6,6 + 6,0 + 0,7 = 24.5

Переможці гри отримали призи від спонсора - тайм-кафе "Oggi", здобули Кубок, а всі учасники фіналу були відзначені грамотами. 

Що ж, тепла і дружня гра Кубку завершена, а вже завтра - у нас головний фінал Шкільної Ліги! Буде цікаво, непередбачувано та не менш позитивно! Приходьте! Не прощаємося! :)

Сашка Артюхина

Фотозвіт - у VK та FB

Переглядів: 593 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar