Головна » 2011 » Травень » 7 » Твій друг – безпечний рух!
19:33
Твій друг – безпечний рух!
6 травня в Ужгороді пройшов XV Всеукраїнський конкурс серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху (КВН - ЮІР 2011).

Цими днями Державтоінспекція Закарпатської області прийняла у себе команди п'яти областей, - це Львівська команда "Таксі", Івано-Франківська "Екстремали", Рівненська команда "Інші діти", Чернівецька команда "Стоп-кадр", Тернопільська "Автокавалєрка" та Закарпатська  команда "Ралі Закарпаття". Кожна із них завзято виборювала своє місце "під сонцем" протягом 3 годин, в жартівливій формі пригадали глядачам Правила дорожнього руху та запевнили, що "Твій друг – безпечний рух!".

Оцінювало виступи юних і кмітливих інспекторів руху журі у складі старшого інспектора  Управління ДАІ МВС України, капітана міліції - Інни Котули, керівника служби профілактики УДАІ ГУМВС України у Донецькій області, підполковника міліції - Олександра Зубенко, керівника служби профілактики УДАІ УМВС України у Полтавській області, капітана міліції – Наталії Варченко та спеціаліста по зв'язкам з громадськістю групи компаній "Фокстрот" - Дмитра Лисенко. А головуючою у журі була - головний інспектор Управління ДАІ МВС України, підполковник міліції – Галина Наумчук.

У результаті, найкмітливішими та найвеселішими виявилася Львівська команда "Таксі". Вона зайняла І призове місце, ІІ місце отримала команда Чернівецької області "Стоп-кадр", ІІІ місце виборола Закарпатська  команда "Ралі Закарпаття". Усі команди-учасники одержали цінні подарунки від головного спонсору свята компанії "Фокстрот" та отримали грамоти від ВДАІ Закарпатської області і Управління освіти та науки Закарпатської ОДА.

Прес-служба Управління  ДАІ МВС України
Переглядів: 831 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar