Головна » 2011 » Липень » 8 » Три мукачівські команди програли літній кубок КВН ужгородцям
12:26
Три мукачівські команди програли літній кубок КВН ужгородцям
Вчора ввечері, у нічному клубі «Фантом» відбулась гра Літнього кубку закарпатської ліки КВН. До участі організатори запросили команди, які грали в півфіналах Чемпіонату, але не вийшли у фінал. Це – ужгородська команда «Молодости нашей» і три мукачівські: «Хватіло нє фантазії», «БезУмная Молодежь», «Восьмикласниця».

Жартували в конкурсі «Фристайл» і зняли власні жартівливі фільми до відео-конкурсу. Повною несподіванкою за кілька годин до гри для учасників виявилось те, що організатори вирішили додати до гри ще й Конкурс капітанів. Команди мали усього декілька годин для того, щоб придумати, чим літо краще за зиму.

А завданням журі було ті жарти «підсолоджувати». Голосували… цукерками. На кожний конкурс кожен з суддів мав по три цукерки. Їх могли розділити між командами у найрізноманітніших варіаціях: віддати всі на користь тих, що сподобалась, чи, скажімо, розділити по одній для трьох команд. «Команд чотири, тому на всіх цукерок точно не вистачить, – пояснив перед грою керівник Закарпатської Ліги КВН Сергій Денисенко. – Якщо не сподобався ніхто, цукерки взагалі можна з’їсти». Хоча такої солодкої суворості за журі помічено не було.

Ще на початку гри хтось із «Восьмикласниці» пожартував, що раз на сцені аж три команди з Мукачева, то обов’язково переможе та, що з Ужгорода.

Так і сталося: з відривом у 13 цукерок перемогла команда «Молодості нашей».

Аліса Квич
редактор порталу "Мукачево.net"
(с)
Переглядів: 588 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar