Головна » 2016 » Січень » 31 » «Тяп-ляп» у «Лізі сміху»
10:37
«Тяп-ляп» у «Лізі сміху»

На каналі 1+1 розпочинається 2-й сезон Чемпіонату України з гумору «Ліга сміху». Цього року у турнірі візьме участь 14 команд разом з 7 тренерами. Сьомою учасницею зіркового журі стала співачка Оля Полякова. Але найприємніша новина для нас: у сезон потрапила збірна Ужгорода «Тяп-ляп». Тренером ужгородців буде Антон Лірник. Далі про це детальніше…

Другий фестиваль «Ліги Сміху» проходив в Одесі з 22 по 30 січня. На фестиваль приїхало 145 команд та 175 стендап-коміків не тільки з України, але і з Молдови, Білорусії, Росії, Польщі і навіть США. Закарпатську школу гумору успішно представили збірна Ужгорода «Тяп-ляп», «БезУмная молодежь» (Мукачево-Ужгород), «Нормандія» та Олексій Клімов, який виступав у стендапі. У першому турі кожна команда показала виступ на 4,5 хвилини. Дивилась і оцінювала старання гумористів редакторська група на чолі з головним редактором «Ліги сміху» Андрієм Чивуріним. За результатом першого туру команда «Тяп-ляп» пройшла у другий тур з повним форматом і стала претендентом на участь у гала-концерті фестивалю і новому телевізійному сезоні «Ліги сміху».

У 2 тур фестивалю, який вже дивилось зіркове журі, було відібрано 59 колективів. Збірна Ужгорода «Тяп-ляп» виступила успішно, і за результатом цього туру потрапила до списку з 21 команди для участі у телевізійному гала-концерті фестивалю. Але найцікавіше було ще попереду.

На гала-концерті, який проходив 30 січня в Одеському театрі музкомедії, зіркове журі з 19 претендентів (дві команди виступали поза конкурсом) обирало 14 учасників нового сезону «Ліги сміху». «Тяп-ляпівцям» прийшлося трохи понервувати, але результат є – наші у сезоні! Не будемо вдаватись до подробиць, ви все побачите на телеканалі 1+1 в ефірі гала-концерту 20 та 27 лютого.

Збірна Ужгорода «Тяп-ляп» висловлює щиру подяку Інституту туризму Карпатського регіону і особисто Федору Шандору, Управлінню молоді і спорту Закарпатської ОДА, Управлінню культури, сімʼї, молоді і спорту Ужгородської міськради за допомогу в організації поїздки на фестиваль!

Більше фото Сергія Денисенка з фестивалю "Ліги сміху" - FB та VK

Переглядів: 1490 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar