Головна » 2012 » Січень » 23 » «Тяп-ляП». Ми дома!
21:09
«Тяп-ляП». Ми дома!
Збірна КВН міста Ужгорода «Тяп-ляП» нарешті  повернулася з поїздки на міжнародний фестиваль КВН «Ківін-2012» у м. Сочі. У фестивалі взяли участь більше 700 команд КВН, з них українських трохи більше 50-ти.  Для команди «Тяп-ляП» участь у офіційних заходах міжнародного союзу КВН була дебютною і, не дивлячись на те, що зал приймав незнайому команду доволі прохолодно, після виступу хлопці отримали численні запрошення до українських ліг у містах Київ, Суми, Рівне, Львів та навіть у Тихоокеанську Лігу КВН в м. Хабаровськ (це 9696 км від нашого обласного центру, але про цю історію трохи згодом). В решті решт за порадами редакторів збірна Ужгорода «Тяп-ляП» вирішила представляти Закарпаття у міжрегіональній Дніпровській лізі КВН (м. Дніпропетровськ).  

Досвід, який отримала ужгородська команда на фестивалі важко переоцінити, адже крім спілкування з діючими зірками телебачення та «посиденьок» з президентом МС КВН Олександром Масляковим, хлопцям вдалося побувати у «свята-святих» КВНу – закритому клубі «Пісочниця», куди допускаються лише гравці Вищої Ліги КВН. Варто згадати, що це перший за останні десять років виїзд закарпатської команди КВН на міжнародному рівні, і відбувся він за підтримки політичної партії «УДАР Віталія Кличка».  

Звичайно, що всі події двотижневого відрядження збірної Ужгорода неможливо викласти у одній статті, саме тому команда КВН «Тяп-ляП» влаштовує вечірку «SOCHI 2012 AFTERPARTY». На вечірці на нас чекає XXXL-порція гумору, будуть розіграні призи з фестивалю та відбудеться презентація відеозвіту про поїздку. Дата вечірки - 19 лютого, про місце буде повідомлено пізніше.

Т.Л.
Переглядів: 657 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
avatar
1
а коли вечірка-то буде ?
avatar
2
=)
"Дата вечірки - 19 лютого"
что в этих цифрах не понятного? ))
как еще обозначить?)
avatar
3
Вах, как хорошо, что съездили
avatar
4
я про час?:)
avatar