Головна » 2016 » Квітень » 11 » Тепер і у Кушниці є сакура!
16:13
Тепер і у Кушниці є сакура!

Традиційний та легендарний, вже 24-й за рахунком фестиваль КВН пройшов в селі Кушниця Іршавського району 9 квітня. Кушницький фестиваль - це найдавніша з КВНівських традицій Закарпаття, він проводиться щорічно з 1993 року. Його незмінним організатором і натхненником є ​​вчитель Кушницької школи, відомий весільний ведучий і КВНщик Петро Шинкар.

Програма фестивалю, як завжди, складалася з денною, вечірньої та нічної частини. Вдень на стадіоні учасників і гостей пригощали бограчем, проводилися веселі спортивні змагання з перенесення барана та метання лопати.

Після стадіону учасники перемістилися до будівлі сільського клубу. Тут пройшла символічна церемонія - організатори фестивалю, а також представники Закарпатської ліги КВН та Корпорації свят "Не Понял" посадили сакуру, як символ дружби Ужгорода та Кушниці.

Основна вечірня програма проходила в клубі. На сцені виступали команди КВН, танцювальний колектив з Іршави, гості. На початку вечора відбулася невелика гра між місцевими командами - збірними 10-х і 11-х класів. Переможців визначили за оплесками публіки, ними стали 10-класники. Далі з гала-концертом виступили інші учасники фестивалю, які приїхали в Кушницю з різних міст, і не тільки з Закарпаття. Це: "От фонаря" (Кушниця), "Нормандія" (Ужгород-Міжгір'я), дует Олександра Парамонова і Артема Варгаліонка (Ужгород), "БезУмная Молодежь" (Мукачево), Коля Кутуньйо (Рівне), "Торнадо-люкс" (Берегомет), Іван Пилипець, "Тяп-ляп" (Ужгород), "Уйко Шоні" (Мукачево-Довге).

Після вечері в залі клубу пройшов вечір "чорного гумору" тільки для дорослих, який плавно перейшов у неофіційну програму фестивалю. Веселощі тривали до ранку.

Більше фото - у VK та FB

Переглядів: 656 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar