Головна » 2011 » Жовтень » 28 » Старт 15-го сезону ЗакЛіги: Сміх та й годі!
09:14
Старт 15-го сезону ЗакЛіги: Сміх та й годі!


Ювілейний, 15-ий сезон Закарпатської Ліги КВН стартував у надзвичайно сприятливій атмосфері: дуже теплий зал, така «жива» публіка, для якої хочеться весело шуткувати!  Нові жарти, нові команди, як завжди великі очікування. «Лёд тронулся, господа присяжные-заседатели!»

Нагадаємо, що «Старт сезону-2011/12» організували традиційно у два етапи: закритий фестиваль та гала-концерт усіх команд. У рамках першого проведено чемпіонат з розминки. Смішніше за інших на запитання відповідала команда «Молодости нашей». 

У концертній частині фесту взяли участь 17 команд, а саме:
Тяп-ляп (збірна УжНУ)
Запасний вихід (АНВК)
Аль Пачино (історичний ф-т УжНУ)
МикLOVEда (економічний ф-т УжНУ)
Нереальные девахи (журналісти УжНУ)
Kevin
Супостати окаянні (економічний ф-т УжНУ)
Да ну на! (математичний ф-т + РГФ УжНУ)
Славіки (КСУ)
Закон подлости (математичний ф-т УжНУ)
FiFa (фізичний ф-т УжНУ)
Карта мира (географічний ф-т УжНУ)
Без мандата (юридичний ф-т УжНУ)
Выфильтикультяпистые
Вхід у Змінному Взутті (гімназія)
Без ГМО
БезУмная Молодежь (МДУ)

У перервах між виступами збірні команди УжНУ, Ужгорода та «сборная мира» (приїжджі) зіграли розминку з залом. Найсмішнішим питанням («Ще довго?») порадував хлопчик Максим, за що був нагороджений флешкою від «МКТ».

«Тяп-Ляпівці», володарі Суперкубка Асоціації «КВН України»,  «вжарили» по-повній! Коли команда виступає в своє задоволення, спрямовує позитивний заряд на публіку і самокритично ставиться до зробленого, тоді досягає неймовірних результатів. Тож, «розігрів» публіки вдався,  уже справжні «ветерани» КВНу зуміли показати чудовий приклад новачкам (не тільки в зіграності, але й в дисциплінованості ☺ тьфу-тьфу, щоб не перехвалити!). 

Нові команди (Аль Пачино, МикLOVEда, Нереальные девахи, Kevin, Супостати окаянні, Да ну на!, Славіки, Закон подлости)  дали зрозуміти, що без бою не здадуться.  Та й не забуваємо про Запасний вихід (діти-діти, але смішні), Карту Мира (переможців фестивалю в Затоці), Без мандата (юристи-таки), FiFa  (фізики в сезоні, не хоть шо!), ВФК (досвідчені «бійці»), Без ГМО (трешові + Лоци + хороший звукарь = результат!), ВУЗВ (діти взагалі красавчики, вони ще покажуть, де раки зимують!), а мукачівські БУМ і ще дві команди дадуть бій за Чемпіонство у Лізі (Кубок ЗЛ уже в них ☺, Мукачево май ліпшоє, нє?). Плюс сильні приїжджі команди і сильна ужгородська збірна…
Словом, сезон обіцяє бути дуже веселим, невимушеним і… трешовим!
 «Закарпатській Лізі вже п'ятнадцять! Діти й дорослі веселяться (…) Знов не приїхав Льоша Фріга, Шандор співає Чіга-Біга.. СТАРТ СЕЗОНУ! СТАРТ СЕЗОНУ!» (с.) Тяп-Ляп!

Вітаємо всіх із вдалим початком!
КВНнівці починають роботу над сценаріями, школа КВН продовжує функціонувати щонеділі, а глядачі очікують захоплюючих та динамічних виступів.
Всі фото тут
Обговорення - на форумі

Ігри 1 туру Закарпатської ліги КВН пройдуть 21-24 листопада в ПАДІЮНІ.
Пам’ятайте: без нас не весело! Зустрінемось у сезоні!

Олександра Артюхіна

Переглядів: 576 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar