Головна » 2011 » Квітень » 29 » Сімейна атмосфера півфіналів
07:50
Сімейна атмосфера півфіналів
Дім - це те місце, в якому нас завжди приймають. Зустрічають з відвертими усмішками, дружніми порадами та зауваженнями. Закарпатська ліга КВН – насправді дім для багатьох людей, родина, у якій, незважаючи на деякі непорозуміння, невеличкі сварки, все будується на підтримці. Тут завжди знайдуться люди, які готові виручити у, здавалося б, безвихідній ситуації. Тут щиро радіють друзям, тепло зустрічають гостей. Як і у будь-якій родині, підрахунки супроводжуються буркотінням, невдоволенням та певним розчаруванням. Але за кілька хвилин образи випаровуються і виникає новий привід для дискусій.
Навіть за нетривалий період спілкування, «заходження в гості» розумієш, що всі команди стали рідними і улюбленими, тому виділити когось не те що не маєш права, але і не можеш...
На такі роздуми надихнув 3 тур ЗЛ КВН, загальна тема якого «Наш дім». Півфінальні ігри складалися з 5 конкурсів – «візитка» («Доброго ранку!»), «розминка» («Бабусі біля під’їзду»), відео («Санта-Барбара. Одна серія нескінченного серіалу»), капітанський та домашнє завдання («Сімейне свято»).

У першій грі туру глядачі хоч і «підкачали», а от КВНщики показали приклад справжньої дружньої допомоги. До двійки півфіналістів «Хватіло нє фантазії» та «Foofick», замість донецької команди «Пляши, Лариса!» (яка у підсумку взагалі не приїхала на тур) долучилися «Орігамі». Хлопці погодилися виступати у перший день та гідно представили своє бачення теми туру. У конкурсі відео історики показали як би Беар Грілс виживав у 4 гуртожитку; далі капітан команди Олександр Шершун перетворився на «капітана Корупцію»; а «Сімейне свято» «Орігамі» зустрічали у відділку міліції («Бо поливанки були такі, що аж общагу спалили»). Підсумкове третє місце (22.2) і «їм ще грати у фіналі Кубку».
«Хватіло нє фантазії» - досвідчена команда з Мукачева показали свою дотепність та хорошу акторську гру, щоправда трохи «переполиванкались». Проте розсмішили власною «озвучкою» відео «Якби американці знімали Санту-Барбару на Закарпатті», мюзиклом в терористично-диктаторському стилі «Міцний горішок V: Місія Пасха», а у капітанському Олександр Загоруйко вдало перевтілився у продавця «всякими потрібностями». Що ж, 27.0  і ювілейний, п’ятий для «ХНФ», фінал Кубку – це теж не абищо.
А першим фіналістом стала команда «Foofick ІІ».  Хлопці – це треш 1 півфіналу. Олександр Свергун, капітан команди, нестандартно підійшов до конкурсу капітанів і весь виступ «розмовляв лобом». При цьому зазначив, що всі виголошені ситуації «могли виникнути тільки в його уяві». Відео було анонсом ужгородських серіалів («Сложно Мария», «Фильм 3-Г»), а також документальним серіалом «Хроники Серого», де хлопці показали новий символ Закарпаття. «Домашку» провели як «паті на хаті»: «Мама fashion week», «Все в сборе.. и как я с вами познакомился», падіння зі сцени («С батей все нормально») і , звичайно, ванна на сцені стала «родзинкою» виступу. 28.4 – загальні бали 1 фіналіста.

Наступна гра зібрала вже більше прихильників КВНу, атмосфера пожвавішала. Команда «Коліжанки» (Львів) – єдина команда не із Закарпаття, яка показала, що таке відрепетируваний КВН. Дівчата задали ритм гри і заслужено стануть прикрасою фіналу. «Коліжанки» звозили нас на швидкісну екскурсію Львовом та показали серіал про рідне місто, продемонстрували «Сімейне свято» в українських традиціях (любов Марічки та Івана), а Христина Гапонюк стала окрасою капітанського конкурсу. Майже за всі конкурси максимальні оцінки і фінальні 32 бали – «Коліжанки» другі фіналісти
Друге місце у грі посіла команда «Молодости нашей» (29.2). Валерій Костинський у капітанському, неперевершений документальний серіал «Не реви мне» (колоритні головні герої Габріелла і Йончі), двоє «незнайомих» людей, які співають «Чіп і Дейл» та світло в холодильнику розсмішили ледь чи не кожного глядача. Не вистачило зовсім трохи до фіналу Ліги, але сильна команда «Молодости нашей» задасть жару на фіналі Кубку.
На почесному третьому місці  мукачівська «Восьмиклассница». Команда – дебютант ліги дала достойний бій більш досвідченим суперникам. Глядачі реготали над фільмом про паранормальне у Мукачеві, сміялися з жартів капітана Романа Петраша («Если у вас недоремонтированный ремонт, я его доремонтирую»), та усміхалися з одного тільки вигляду «хлопчика з баскетбольним м’ячем під резиновою шапочкою на голові». Але справжній фурор викликала фіналка на «домашці». Невмирущий «Ветер с моря дул» у виконанні «Восьмиклассницы» - це щось незабутнє. І нехай лише 24.6! Вони ще поборяться за Кубок.

Найспекотнішою, іншою за емоціями, найбільш щільною за результатами виявилась третя гра. Повний зал, багато вболівальників з різноманітними кричалками – ідеальні умови, атмосфера для КВНу. Оскільки донецька команда не приїхала на тур взагалі, виручати лігу взялися хлопці з «Тяп-Ляпа». Вони склали компанію двом іншим півфіналістам – «От Фонаря» та «Безумной молодёжи».
«Тяп-Ляп» упевнено перемогли у перших двох конкурсах; у капітанському Олексій Клімов переміщував декорацію ЗЛКВН у часі, а відео презентувало «УжНУ. The game» (5 сезонов жизни – на образование). Словом, хлопці просто класні. Вони виступали поза конкурсом, хоча глядачі про це до останнього не здогадувалися і щиро обурювалися з непристойно низьких оцінок за «домашку» - всі члени журі поставили трійки.
По суті, у третій грі боротьба за останню путівку у фінал велася між ужгородською та мукачівською командами.
«БУМ» побачили серіал у фільмі «Начало» і смішно, на свій лад озвучили відео, а Рудольф Білак, капітан команди, переніс нас у сучасність (тобто, у майбутнє з погляду минулого).
«От Фонаря» показали основну мильну оперу вітчизняного телебачення – рекламу («Top Shop» і 500 доларів). На капітанському Олександр Ганусин описав кібербабулю майбутнього біля під’їзду і став капітаном команди «От Светлодиода».
 І у «От Фонаря», і у «БУМа» перед останнім конкурсом були однакові бали – по 23.8. Все вирішувалося на «домашці». Тут Колумб від мукачівської команди програв Астероїду від «От Фонаря». З відривом в 1 бал (30.8) «фонарі» посіли 1 місце у грі і стали третіми фіналістами ліги. А «Безумная молодежь» ще покаже, на що здатна.

Щодо конкурсу «розминка» влучно зазначив один із членів журі Ростислав Буланов: «Розминку выиграл Коля». Микола Анброх, ведучий КВН, усі три дні найсмішніше імпровізував, часом затьмарюючи відповіді команд.
Що ж, трьох фіналістів визначено. Це команди «Foofick II», «Коліжанки» і «От Фонаря». Вітаємо їх з перемогами! Фінал відбудеться у вересні. Але остаточний склад фіналістів, найімовірніше, визначиться влітку на Літньому кубку ЗЛКВН.
Продовження туру сьогодні - ½ Кубку. Приходьте і смійтеся разом з нами!
Не прощаємось!
Олександра Артюхіна


P.S.
наостанок невеличка добірка жартів (можна і треба доповнювати):

У кожної бразильської дівчини є пильна матуся, тому що в Бразилії не прийнято прибирати по суботам. («Хватіло нє фантазії»)

Іду сьогодні по Ужгороду. Бачу – гілочка сакури. Піднімаю, нюхаю. А нє, не сакура. («Хватіло нє фантазії»)

Если бы Адам был байкером, из ребра ему бы сделали Яву. («Foofick II»)

Дедушка ударил кулаком по стакану и сломал бабушке челюсть («Foofick II»)

Слепая собака ищет палочку с помощью палочки («Foofick II»)

Девочка, которую родители 35 лет назад забыли в садике, стала его директором. («Foofick II»)

Чим закінчуються поливанки?
- Заливанками («Орігамі»)

Чи чули ви , що наступного сезону ФК «Закарпаття» тренуватиме отець Сидор?
- Чичули – это румынский тренер («Foofick II»)

Що не можна продавати у Мукачеві?
- Биту («Хватіло не фантазії»)

Жінка – це хліб, але іноді так хочеться булочок. («Орігамі»)

Очень толстая девочка одела очень узкие джинсы и ее грудь увеличилась на три размера, а глаза – на два. («Молодости нашей»)

Мальчик перепутал лифт и арбуз и приехал домой липкий. («Молодости нашей»)

Команда «Молодости нашей» - она как купаться: любят и взрослые, и дети.

Рома, ты что съел «Растишку»?
- Нет, братишку. («Восьмиклассница»)

У сантехника Василия на 9 месяц отошли воды. («Восьмиклассница»)

Парень со стальными нервами боится грозы. («Восьмиклассница»)

Знаете ли вы какие-нибудь семейные казусы?
- Отец с отцом родили дочь («Молодости нашей»)

Лёлик, «Молодости нашей»: А вы знаете, что если поломанный кипятильник бросить в кипящую воду может показаться, что он работает?
Христя, «Коліжанки»: В тебе шо баби нема, що ти фігньою страдаєш?

А ти бережеш того кота, що я тобі 8 років тому подарив?
- Не я бережу, земля береже («Коліжанки»)

Все в нашому житті вирішує любов. І Мама прокурор. («Коліжанки»)

-    А где здесь туалет?
-    Видишь песок? Его не тронь, он кота. Я у него квартиру снимаю. («Молодости нашей»)

Наступна мініатюра як голландське печенько – щось у ній є («БУМ»)

Ліпучки – це менш красиві дівчата, ніж їх подружки. («БУМ»)

Усурійський тигр поступив на юрфак, бо він пільговик, та ще й з гірського району. («ОТ Фонаря»)

Син Ріната Ахметова роздруковує реферат на форматі Audi A4 («ОТ Фонаря»)

Переглядів: 1023 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 8
avatar
1
1 OT_fonarja • 12:07, 29.04.2011 [Матеріал]
Сашка, репортаж СУПЕР !
avatar
0
2 Sashka • 14:31, 29.04.2011 [Матеріал]
Дякую, Мішку)
avatar
1
3 VARENIK • 15:32, 29.04.2011 [Матеріал]
Спасибо за клёвый репортаж!Давно таких на сайте не читал!Молодец! hands hands hands
А репортаж с пати будет?
avatar
0
4 Sashka • 23:24, 29.04.2011 [Матеріал]
biggrin
спасибо! приятно, что нравится smile
о пати - не знаю.
avatar
0
5 о, времена, о, нравы • 03:08, 30.04.2011 [Матеріал]
поздравляем победителей. шутки достойны полуфиналов
avatar
0
6 zzzz • 17:32, 03.05.2011 [Матеріал]
Нда, репортаж и вправду хороший. даже очень. мне понравился.
avatar
0
7 Сергій • 21:48, 05.05.2011 [Матеріал]
Все вірно але про резинову шапочку під м'ячем то не правда !
кого цікавить то зможу показати як то виглядить на фіналі Кубка!
І можна буде приміряти)))
avatar
0
8 Sashka • 23:34, 08.05.2011 [Матеріал]
буде цікаво подивитись smile
А про баскетбольний м’яч просто жартували)
Подивимось, що там насправді smile
avatar