Головна » 2010 » Березень » 8 » Шоу "Нумо, хлопці!" відбулось!
12:24
Шоу "Нумо, хлопці!" відбулось!
Напередодні Міжнародного Жіночого Дня в ужгородському Падіюні пройшло розважальне шоу "НУМО, ХЛОПЦІ!". Організували це свято Падіюн, Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не ПоНяЛ», Кафедра туризму УжНУ, Туристичний інформаційний центр Закарпаття та Студентська республіка. Співорганізатором виступила закарпатська організація «Фронту змін».
Оскільки шоу було присвячене святу 8 березня, на цифрі "вісім" була зав'язана вся ідея: 8 хлопців змагались між собою у 8-ми конкурсах, журі з 8-ми відомих в краї жінок оцінювало їхні старання, виходячи з максимальної оцінки 8 балів. Учасників заздалегідь відбирали шляхом кастингу. Організатори намагались відібрати абсолютно несхожих один на одного хлопців, і це вдалось. Учасники відрізнялись віком (від 19 до 33 років), комплекцією, темпераментом. Отже, змагання вийшло цікавим.
Стартувало шоу видовищним виходом хлопців у супроводі співачки Ольги Агеєвої. Далі ведучі свята Денис Лагодін та Микола Анброх представили журі та учасників, і змагання розпочались. Спочатку був конкурс «знайомство», далі спортивний, інтелектуальний, конкурс «хазяйка», кулінарний, дефіле, військовий, а на десерт хлопці змагались у вмінні заспівати серенаду.
Розбавити конкурсні виступи і додати драйву дійству допомогли Студія сучасного танцю «Бліц», колектив «Бугі Скілз», команда КВН «От фонаря» та виконавці Падіюну.
За підсумками всіх конкурсів результати такі:
1 місце – Тудор Кілару
2 місце – Олег Бачинський
3 місце – Володимир Гончаренко

Всі учасники отримали призи від спонсорів і пішли готуватись до наступного шоу, адже організатори планують зробити це свято традиційним.

Фоторепортаж тут

Переглядів: 1053 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
avatar
0
1 Sestro • 12:57, 08.03.2010 [Матеріал]
Мені дууууже сподобалося!!!!!!

Хопчик з фамілією Лагай - просто БОМБА! tongue tongue tongue

Все було круто!
Тудор смішний!!!! hands hands hands
Мельник - молодець!)

avatar
0
2 OT_fonarja • 14:08, 08.03.2010 [Матеріал]
ЛАГАЙ !!!

respect

avatar
0
3 Поклонники • 17:34, 08.03.2010 [Матеріал]
ВОВА!!!!!!!!!!!!!!!
avatar
0
4 eXtra • 00:19, 09.03.2010 [Матеріал]
Лагай да бест...
avatar