Головна » 2012 » Квітень » 5 » Шкільному КВНу БУТИ!
08:32
Шкільному КВНу БУТИ!


У ПАДІЮНі весело відшумів Фестиваль шкільних команд КВН. І хоча зал не був заповнений вщент, відчуття аншлагу було присутнє зі стартових акордів дійства. За це велика подяка вболівальникам: кожній би команді по такій групі підтримки! Організаторами фесту є ПАДІЮН та Закарапатська ліга КВН, за підтримки Управління освіти Ужгородської міської ради. 
Цьогоріч участь у заході взяли 9 команд, які уже за декілька років безумовно стануть достойною і сильною заміною заміною «матьорим» КВНщикам ЗЛ. 

Тож фестивалили:
Вхід у змінному взутті (гімназія)
Запасний вихід (АНВК)
Большая перемена (ЗОШ №4)
А шо? (ЗОШ №7)
От звонка до звонка (ліцей "Інтелект")
Kevin (ЗОШ №17)
Зелені балони (ЗОШ №19)
Під напругою (ЗОШ №20)
Новое поколение (Мукачівський будинок культури). 

Учасники позмагались у 2 конкурсах: показали «фрістайл» та позмагались у розминці. Крім того, команди виголосили свої девізи-кричалки. І якщо імпровізаційні конкурси вдаються юним талантам важкувато (та і в дорослому КВНі розминка вважається одним із найскладніших конкурсів), то динамічності й артистизму – хоч відбавляй. Були й певні розчарування, невдачі, технічні курйози, але дитяча енергія компенсувала все. Радує той факт, що шкільний КВН в Ужгороді розвивається! 
Що ж до результатів. Журі на цьому фестивалі не піднімало оцінок, а просто в кінці гри кожен з суддів відкрито назвав своїх фаворитів, тож бронзу фесту «взяли» «Зелені балони», на другому місці «От звонка до звонка», а заслужену перемогу здобули гімназисти з «ВУЗВ», за що були нагороджені смачним тортом. Найкращою актрисою фестивалю стала Андріана Якубик («А шо?»), а найкращим актором – Артур Талабіра («ВУЗВ»). Вони отримали призи від МКТ: флешки та сертифікати на знижку. Однак з пустими руками не пішов ніхто: всі команди-учасниці нагородили соками «Sandora» та смачними чіпсами «Chio».
Слід зазначити, що серед цьогорічних учасників фестивалю (які вже мали певний КВНівський досвід: хтось грав і у ЗЛ, і на Всеукраїнському рівні, і брав участь у змаганнях КВН ЮІР тощо) була і команда-дебютант – «Большая перемена» із ЗОШ № 4. Вітаємо учасників із дебютом! Дуже порадувала і велика кількість дівчат у командах, які спростовували міф про «несмішний» жіночий гумор. 

Дякуємо і нашим партнерам за допомогу в організації свята, а це:
Корпорація свят «Не ПоНяЛ»
Кафедра Туризму УжНУ
«Сomedy org» - королі вечірок!
Магазин комп'ютерної техніки «МКТ» 
Студентська Республіка
соки «Sandora» та смачні чіпси «Chio».

Сподіватимемось, що вже наступного року ідея відродження повноцінної шкільної ліги КВН в Ужгороді таки реалізується! 
А ми нагадуємо, що КВНу багато не буває і відпочинок від нього буде недовгим: 17-20 квітня у ПАДІЮНі відбудуться півфінальні ігри Закарпатської ліги КВН!
Приходьте та смійтеся разом із нами!

P.S. КВН на Закарпатті існує давно, але перша гра (з якої почалася новітня історія Закарпатського КВНу) відбулася 3 квітня 1993 р… 

Олександра Артюхіна

Фотозвіт тут
Переглядів: 1286 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
avatar
1 irshavec • 16:57, 05.04.2012
Ще один цікавий факт: 1 квітня 1993р. розпочалась історія постійного КВН у нашому селі...
avatar
2 Sashka • 22:28, 05.04.2012
не знала, не знала..
Вітаємо із минувшим Днем народження =)
avatar
3 irshavec • 23:49, 05.04.2012
У нас а й в ЗЛ наступного року 20-ліття. Ми плануємо грандіозний проект. Попередній досвід показує, що це - можливо. Вас і багатьох жартівників запрошуємо. Формат свята буде визначатись за пів року до дійства!
avatar