Головна » 2011 » Квітень » 5 » «Серце до Серця»
21:35
«Серце до Серця»
Всеукраїнська благодійна акція «Серце до Серця» знову запрошує всіх небайдужих стати волонтерами та приєднатись до благородної справи - збору коштів для закупівлі обладнання для дитячих лікувальних закладів.

Минулого року Закарпатська область була серед лідерів і посіла 4-те місце в Україні. 17 березня 2011 року в приміщенні обласної дитячої лікарні (м. Мукачево) за участю голови облдержадміністрації Ледиди О.О., голови наглядової ради ВБФ "Серце до серця” Єжи Конєка та інших високопоставлених осіб відбулась передача медобладнання, закупленого за кошти, зібрані 2010 року під час щорічної благодійної акції "Серце до серця”. Лікарні передано 14 шприцевих інфузійних насосів SEP-10S та 4 аспіратори електричні  MELEDA Vario на загальну суму 248 тисяч грн.

Цьогорічна акція стартує незабаром! Приєднуйтесь!
Координатор акції в Закарпатті - Микола Щадей, тел.: 095 573-64-97

Вся інформація про акцію на сайті: http://fsds.in.ua


Довідка. Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» був створений в Україні у січні 2006 року. Засновники фонду - молоді люди, які поставили перед собою мету – порятунок життя і здоров’я дітей та повернення довіри громадськості до благодійних організацій шляхом провадження діяльності за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування.

Вже 24 вересня Фонд провів всеукраїнську благодійну Акцію «Почуйте всі!» з метою збору коштів для впровадження "Програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами слуху”. Ідея Акції була запозичена у надзвичайно успішного польського благодійного фонду «Великий Оркестр Святкової Допомоги», котрий вже 18 років поспіль проводить такі Акції і користується величезною довірою і популярністю. Там ці дні проходять як загальнонаціональні свята, які супроводжуються різноманітними розважальними заходами, концертами, щоб люди відчували, що допомога іншим це не тільки приємно, а й радісно. Підтримкою "Великого Оркестру” заручився Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» після стажування, перейняття досвіду та бажання відтворити свято допомоги, яке повинно стати першим подібним заходом в Україні.

Акція, котра полягає в суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводитися щорічно, весною, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибиратиметься нова тема. Сам збір коштів проводитися волонтерами, котрі обов’язково мають спеціально виготовлені скриньки для збору грошей (з визначиними захисними елементами) та бейджі-ідентифікатори (з особистою фотографією, підбиті печаткою Фонду, та таким самим самим порядковим номером, щой на скринці) з символікою Фонду, що запобігае шахрайству. Волонтери наклеюють кожному, хто вкине гроші до скриньки, яскраве сердечко-наклейку з символічним смайликом Фонду і до кінця дня всі бачитимуть як багато людей встигли приєднатись до Акції, щоб подарувати допомогу діткам.

Для більшої прозорості та розвитку довіри гроші, котрі збирають в скриньки волонтери підраховують банківські працівники і одразу переводитимуть ці кошти на рахунок Фонду (для цього у день Акції в містах-обласних центрах для волонтерів відчинені відділення цього банку). Загальна сума зібраних коштів на цьому рахунку широко висвітлюється в ЗМІ та доступна на інтернет-сторінці Фонду. Представники ВБФ "Серце до Серця” публічно заявляють, що вся сума буде потрачена виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток, зібраних ними, коштів на свої потреби. Це означає, що не буде взято жодної копійки із зібраних під час Акції грошей для покриття витрат, які не стосуються затвердженої Програми. За словами молодих ентузіастів, це зроблено спеціально, щоб кожен, хто віддає свої, хай навіть невеликі, гроші на допомогу дітям був впевнений, що вони докладно до копієчки підуть саме для реалізації заявленої мети.

Закуплене медичне обладнання позначається штрих-кодами і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно. Перелік усього обладнання та адреси дитячих лікувальних закладів, в котрих знаходится обладнання є доступнішим широкому загалу на інтернет-сторінці Фонду та в ЗМІ. А в самих лікарнях громадяни легко можуть ідентифікувати обладнання закуплене Фондом за яскравими наклейками-логотипами і, відповідно, вимагати безкоштовного обслуговування для своїх дітей.

Переглядів: 1143 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar