Головна » 2010 » Серпень » 29 » Про КВН, книжку та телебачення
17:56
Про КВН, книжку та телебачення
25 серпня в Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція представників Закарпатської Ліги КВН, які презентували перше закарпатське телевізійне скетч-шоу «Но позерай!» та збірку гумористичних творів Бориса Шатрова «Техогляд». Учасники прес-конференції проанонсували дві фінальні гри КВН сезону, які відбудуться у вересні.

Сергій Денисенко, керівник і головний редактор Закарпатської ліги КВН під час засідання повідомив радісну новину — збірна команда КВН Ужгородського національного університету "ТяпЛяп" вдруге виграла кубок Всеукраїнської Студентської республіки.
 
Щодо фіналів, то Сергій Денисенко розповів, що тринадцятий сезон Закарпатської ліги КВН виходить на фінішну пряму: у вересні відбудуться дві фінальні гри.
 
3-го вересня у драмтеатрі відбудеться Фінал Чемпіонату Закарпатської ліги КВН. Зіграють: "Молодости нашей" і "Не пара" з Ужгорода, "Наслідки політехніки" зі Львова та "Об'єднана команда Прикарпатського краю" з Івано-Франківська. Вперше за всю історію ліги чемпіонський титул може залишити Ужгород, оскільки беруть участь не лише закарпатські команди.
Ввечері, 3-го вересня, після фінальної гри вперше буде розіграний "Нічний кубок Закарпатської ліги КВН" у клубі "Бабалу".
 
А 21-го вересня у драмтеатрі пройде Фінал Кубку Закарпатської ліги КВН. За другий за рангом трофей ліги будуть боротися відразу 8 команд. Там же будуть підведені підсумки сезону і нагороджені кращі з кращих у різних номінаціях.

Ще однією новиною Закарпатської ліги КВН став вихід у світ книги Бориса Шатрова "Техогляд" (видавництво "Мистецька лінія"). Борис Шатров — відомий закарпатський КВНник, редактор і автор. До книги увійшли два оповідання, одна п'єса та поезії. "Я часто зустрічаю людей, які слухають, але не чують, дивляться, але не бачать. А ця книга про те, що я почув і побачив і що я про все це думаю. Не претендую на абсолютивізм своїх думок з приводу того, що відбувається навколо мене. Це просто моя точка зору", — прокоментував автор. Передмову до видання написав президент Асоціації "КВН України", капітан збірної команди КВН СНД, професор Михайло Агранат.

Під час прес-конференції відблася також презентація першого закарпатського телевізійного скетч-шоу "Но позерай!", відзнятого учасниками Закарпатської ліги КВН. Шоу вже транслюється на "Першому кабельному" каналі, кращі скетчі вийшли на ДВД.
"Закарпатська ліга КВН вже протягом 15 років постійно генерує гумор, який веселить зі сцени глядачів і... залишається в архівах. Натомість ми вирішили знайти новий формат і от вирішили відзняти короткометражні скетч-шоу для телебачення. Нам сподобалося як це виглядає в кадрі, тому відзняли вже 8 випусків, що увійшли до першого сезону шоу. Вже працюємо над другим сезоном, а сюжети першого вийшли на DVD", — розповів тричі чемпіон Закарпатської ліги КВН, співавтор скетч-шоу "Но позерай!" Олександр Мерявчик.

Гумористичні сюжети скетч-шоу торкаються контрабанди, чиновників, "журналістів з полонини", закарпатського футболу, інших близьких закарпатцям тем. Головними героями стали актори ліги КВН, а до наступних зйомок планують залучати і відомих закарпатців.

(c)
Переглядів: 770 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar