Головна » 2011 » Липень » 17 » «Пословоблудили»…
16:41
«Пословоблудили»…
Люде збіглиса до клубу -
видіти, шо з того буде. (…)
Заревали "АС DС",
як збісний медвідь у лісі…
Павло Чучка


Після п’ятирічної перерви «Карпатський словоблуд» повертається до закарпатського фестивального календаря. До організації Міжнародного фестивалю україномовного гумору долучилася і Закарпатська ліга КВН. Адже, необхідно розширювати коло прихильників веселого.Відкривали свято за всім традиціями: перерізали червону стрічку, дали перший дзвоник і свисток, відкоркували пляшку шампанського і дали старт, вистріливши з пістолета.
У конкурсній програмі свята взяли участь найкращі команди ЗЛ КВН: «От Фонаря!», «Тяп-Ляп», «Молодости нашей» (Ужгород),  мукачівські шалені діти з «БУМ». Також за одного з трьох ведмедів — головні призи свята — змагалися КВН-щики з Івано-Франківська «Хлопці за викликом», дует «Но позерай», і спеціально запрошений гість — улюблена «Юлія Тимошенко» всіх прихильників КВНу Інна Приходько. Крім того, народ веселили сам хазяїн дійства Павло Чучка, гість із села Керецьки (або, як він сам сказав Керецицьки) Василь Маровді, Ігор Іванків з Івано-Франківська, а також бард-гуморист Петро Шинкар (Кушницький). Останній присвятив пісні ведучим Олександру Мерявчику, Денису Лагодіну, Ігорю Кривошееву, Ростиславу Буланову, фотографу та голові ЗЛ КВН Сергію Денисенку («Ти підстригся уже і посмішка сяє, Про тебе давно вся гімназія мічтає..», «Ты сними, сними меня фотограф, чтоб я улыбался»), своїй команді «От Фонаря» («Я не ангел, я не бес.. Я его ганяю») тощо.Музична частина вечору була не менш яскравою, запальною і одночасно веселою. Павло Чучка представив радванське відкриття сезону — «Los Diablos», які за допомогою яскравих сомбреро перетворились у мексиканців! (Таки не дарма 40% жителів Радванки вважають себе латіносами!☺). Запалили публіку хлопці з «AGA». Рок-н-рол по-закарпатськи завів публіку так, що частина відвідувачів пустилася до танцю, забувши про спеку, напої та гарячий бограч. «Гудацька Тайстра» подарувала присутнім запальні закарпатські мотиви, а етно-рок гурт «ROCK-H» нікого не залишив байдужими, зірвавши найгучніші овації.Веселі інтерактиви провели Ростислав Буланов та Денис Лагодін. Із глядацької зали обрали 12 найсміливіших мужчин, поділили їх на 2 команди, які змагались у «питті пива». Але переможця визначали незвичайно: хто набрав більше кілограмів після 5 хвилин вживання «пінистого напою», той і переміг. Команда «Чупа-Чупс» набрала 10 кг  і таким чином здолала команду «Оctober fest».
Також присутнім запропонували взяти участь в аукціоні, на якому виставили копію та копію копії картини І-Ван Рембрандта «Молодятам у голові те, що миші під столом вже давно роблять». Перший лот пішов з молотка за 100$, а копія копії продалась дешевше і за українські гривні.Наприкінці фестивалю відбулося голосування за переможця і кращого «словоблуда». Організатори визначили чотирьох фіналістів: «От Фонаря!», «Хлопці за викликом», «Но позерай» (Ласло Гийзович Кварта або просто Мирослав Качур) та Інна Приходько. Учасники пішли в народ з великими сомбреро і збирали цетлики (вхідні білети). На почесному 4 місці опинились гості з Івано-Франківська (28 цетликів). Вони отримали прикольну каску «ІV серед найсмішніших». Третіми стали улюбленці КВНівської публіки хлопці з «От Фонаря», «срібного» ведмедя отримав Мирослав Качур (38 і 42 цетлика відповідно). Найбільша кількість глядацьких голосів (64) у Інни Приходько, яка й отримала найголовнішого «Карпатського ведмедя».Навіть дощ не зміг перелякати гостей фесту, які запалювали «танцпол» і після оголошення переможців.
Що ж, відродження такого веселого, оригінального масового дійства відбулось на «Ура»! Дякуємо Павлу Павловичу, Закарпатській Лізі КВН і всім, хто подарував Срібній землі незабутню порцію усмішок і веселого, незмінного настрою! З нетерпінням чекаємо на наступний «Словоблуд-2012»!
Не прощаємось!

Олександра Артюхіна,
Закарпатська Ліга КВН

Більше фото - вконтакті

Переглядів: 782 | | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
avatar