Головна » 2011 » Квітень » 30 » Півфінал Кубку
09:52
Півфінал Кубку
Неповна зала, активні уболівальники з плакатами, дудками та кричалками - в такій атмосфері проходив півфінал Кубку Закарпатської ліги КВН, участь у якому взяли 6 команд:
«Dusi-free» (географічний ф-т УжНУ)
«Справаналево» (юр. + економ. Ф-т УжНУ)
«ВУЗВ»(гімназія)
«Выфильтикультяпистые»
«Без ГМО» (ФРГФ, філфак, матфак УжНУ)
«Louis de Funès» (ЛуиДеФюнес)
Спочатку команди мали висловити привітання комусь або чомусь, потім позмагалися у «розминці» (смішно відповідали на запитання суперників і коментували оригінальні фото) і зіграли «фрістайл». Зокрема, «Dusi-free» показали користь від простого поліетиленового пакетика («Полиэтилен относителен»); «Справаналево» оновили склад і запропонували альтернативу «одинокому поетові» - Одинока поетеса («одноока»); «Без ГМО» нервували і «видали» низку «інквізицій, спалень на вогнищі, шибениць», але водночас непогано скомбінували музичні уривки у жартівливих діалогах; «ВУЗВ» зіграли в «біатлон» самі з собою і показали відео «День ВУЗВ»; «Выфильтикультяпистые» заручилися хорошою і гучною підтримкою вболівальників, використали власноруч створений реквізит і декорації та смішно жартували про «наболіле» («Новый Орбит «Белоснежка»: ровно 7 жевачек в одной пачке»); «Louis de Funès» виступали в образах жандармів та монашок і вже традиційно для туру винесли на сцену ванну, з якої наприкінці виступу незрозуміло як «вистрілила» повітряна кулька.

Окремо кожен з конкурсів не оцінювався, журі відкритим голосуванням визначило трьох фіналістів Кубку. Найбільше голосів у «ВУЗВ», далі - «Выфильтикультяпистые», і третя перепустка до фіналу у «Dusi-free». До них приєднаються команди з чемпіонату, які зайняли 2-гі та 3-ті місця в своїх іграх. А саме:
"Орігамі" (історичний ф-т УжНУ)
"Хватіло нє фантазії" (Мукачево)
"Молодости нашей"
"Восьмиклассница" (Мукачево)
"Безумная молодежь" (Мукачево)
Але такий склад фіналістів не є остаточним, оскільки попереду Літній кубок ЗЛ КВН, на якому буде розіграно 4 путівку до фіналу Чемпіонату. Фінали пройдуть у вересні, школа КВН працює щонеділі у ПАДІЮНі.

Тож не прощаємось – попереду ще багато заходів за участі Закарпатської ліги КВН! Зустрінемось!
Олександра Артюхіна

Переглядів: 540 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar