Головна » 2012 » Лютий » 3 » Після Сочі закарпатські «Тяп-ляпи» жартуватимуть про політику
14:04
Після Сочі закарпатські «Тяп-ляпи» жартуватимуть про політику
Із Сочі повернулася додому збірна ужгородська команда КВН «Тяп-ляП», якій закарпатський «УДАР» цьогоріч допоміг поїхати на міжнародний фестиваль «Ківін-2012». Про те, як їх сприймали, про що вони жартували і наскільки зміниться їх гумор після сочінської «закалки», капітан команди КВН «Тяп-Ляп» Ігор Кривошеєв розповів у розмові з Алісою Квич.
 
- Поїздка «Тяп-ляпу» на фестиваль КіВін - це перший за останні десять років виїзд закарпатської команди КВН на міжнародному рівні. Там ви потрапили в таку-собі концентрацію відбірного гумору. Скажіть, після участі у фестивалі,  відбулася переоцінка КВНу по-закарпатськи?
 
- Переоцінка відбулась серйозна. Рівень команд на фестивалі, не дивлячись на їх кількість, високий. Зізнаюся, ми, як, мабуть, і усі новачки,їхали з надією, що вийдемо на сцену, і нас одразу заберуть у Вищу лігу. Виявилось, що ми  досить смішні і веселі, але  таких багато. Подивившись на ситуацію з вершин КВН ми зрозуміли – Закарпатська ліга потребує підпитки. Дається в знаки відсутність нормально-діючої шкільної ліги КВН. Не вистачає кадрів. Студенти приходять неготовими до бурного гумористичного життя і, відповідно, дуже рано здаються і перестають чогось досягати. Хоча, є багато потенціально-хороших акторів і авторів, але їм слід було стартувати ще з шкільної ліги.
 
-Ви вже, мабуть, готуєтесь до Закарпатської ліги. Чи змінюватимуться ваш гумор?
 
- В принципі, якість гумору трохи зміниться. По-перше, спробуємо жартувати про політику. Останнім часом ми дуже мало писали саме політичного гумору. А він дуже затребуваний і глядачами, і редакторами. По-друге, будемо намагатися відходити від наших містечкових тем. Хочемо, щоб наші жарти були зрозумілими за межами області, і навіть країни.
 
-  Всім відомо, що у Сочі ви поїхали за підтримки закарпатського «УДАРу». Про Кличка ризикнете жартувати?
 
-  Звісно! Поки він цікавий персонаж, ми жартуватимемо і над ним. У нас активна громадська позиція, але на сцені ми, перш за все, гумористи. Тож, чому ні?
 
- Щось ще суттєво змінилось після вашого повернення з Сочі?
 
- Нас почали впізнавати на вулицях, запитуючи, як ми з’їздили. Ми гордимося тим, що віднині, коли нам задають найпопулярніше запитання, чи бачили ми Маслякова, ми із задоволенням відповідатимемо: «Тааааааак!» .
 
- Ніхто з діючих закарпатських КВНщиків Олександра Васильовича не бачив?
 
- Із команд, по даним Міжнародного союзу КВН, в Ужгороді «щасливчиками» є тільки ми. Ну, іще Президент Закарпатської ліги, Сергій Денисенко.
 
- І що по-відчуттям? Як в Сочі оцінили ваш виступ?
 
-  На фестивалі майже 700 команд. Після виступу редактори фізично не в змозі пояснити, що було добре, а що погано. Кожен виступ тривав три хвилини, включаючи вихід, ухід, сміх і поклони. В нас була можливість показати 4-5 коротких мініатюр. Ми старалися максимально розбити жарти по темам, щоб  продемонструвати багатогранність команди. Вважаю, що нам це вдалося, адже редактори звернули на нас увагу. На цьому фестивалі про якість виступу можна судити тільки по тому, у скільки ліг запрошують команду.
 
- І у скільки ліг запросили «Тяп-ляп»?
 
-  Офіційно, у шість – саме стільки запрошень прийшло на нашу поштову скриньку. Це значить, що нас хочуть бачити у Києві, Сумах, Дніпопетровську, Рівному, Львові та навіть на Тихоокеанській Лізі КВН, у російському місті Хабаровську. Щож, ми вже готуємось до березневої Дніпровської ліги КВН.
 
- На фестиваль приїхало близько 700 команд. 50 з них – українські.Які тенденції сучасного гумору ви для себе виділили?
 
-  Реквізит і додаткові люди – ось що популярно на цьому фестивалі. Команди виводили разом з собою хор із  30 бабць в народних костюмах, чи воєнний оркестр. Одна команда зробила макет танку із фанери в оригінальному розмірі. Також порадував глядачів номер із 50 столових підносів. Відповідно, їх виносили 50 людей. На жаль, привезти 50 людей із Закарпаття - це, м’яко кажучи, серйозний бізнес-проект.
 
- Як думаєте, поїдете на «КіВіН – 2013» наступного року?
 
-  Звісно, є надзвичайно велике бажання поїхати туди наступного року, і ще через рік, і так далі. Фестиваль вразив нас надзвичайно сильно, подарував натхнення на весь наступний творчий рік. Це живе спілкування із зірками і усвідомлення того, що вони - звичайні люди. Такі самі, як і ми. І точно так само вони приїжджають на фестиваль відпочити і повеселитися.
 
Звичайно, що всі події двотижневого відрядження збірної Ужгорода неможливо викласти у одній статті, саме тому команда КВН «Тяп-ляП» влаштовує вечірку «SOCHI2012 AFTERPARTY». На вечірці на нас чекає XXXL-порція гумору, будуть розіграні призи з фестивалю та відбудеться презентація відеозвіту про поїздку. Дата вечірки - 19 лютого, про місце буде повідомлено пізніше.Переглядів: 553 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
1
Ура, туса на мій деньчик smile Дякую.
avatar