Головна » 2011 » Листопад » 22 » Підтримаємо «Файну бригаду»!
00:56
Підтримаємо «Файну бригаду»!
Просимо підтримати команду учнів «Файна бригада» Лисичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавського району Закарпатської області, яка здобула заслужену перемогу в фіналі «Поринь у світ професій» серед учнівських команд загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області та виборола почесне право представляти Закарпаття у півфіналі Всеукраїнського профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд (ПОУМУ), яке відбудеться 26 листопада 2011 року у м. Тернопіль.

Для підтримки команди можна буде взяти участь у інтернет-голосуванні, яке буде запущено на сайті http://poumu.com.ua.
Розроблено та запущено нову версію сайту Всеукраїнського турніру учнівських команд «ПОУМУ» (www.poumu.com.ua), на якому розміщені новини про підготовку цьогорічного турніру, фото і відеоматеріали про ігри ПОУМУ-2010, 2011 років, фото і відеоматеріали команд-учасниць та перебіг минулорічних змагань.

На сайті діє соціальна мережа «ПОУМУ». Зареєструвавшись у ній, можна в режимі он-лайн поспілкуватися з організаторами заходу чи учасниками команд, розмістити власні фото і відеоматеріали, внести цікаві пропозиції, створити теми для обговорення тощо
 
Для підвищення рейтингу команди ви можете просто зараз відвідати персональну сторінку команди та переглянути розміщені на ній матеріали за адресою http://www.poumu.com.ua/ru/teamsru/teams 2011/brigada.html
Кожне ваше відвідування наближатиме команду «Файна бригада», Лисичівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іршавського району Закарпатської області до бажаної перемоги.
Девіз нашої команди «Ми станем такими майстрами,
що світ подивується нами!»Переглядів: 441 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
1 Фебчик • 01:02, 22.11.2011
Я смотрю на их форму, и вот дежавю такое...)
avatar
2 911 • 20:41, 30.11.2011
Да, кого-то напоминают..)
avatar