Головна » 2013 » Грудень » 6 » Перший тур 2013/14. Репортаж.
13:00
Перший тур 2013/14. Репортаж.


В залі ужгородського ПАДІЮНу з 2 по 5 грудня пройшли ігри першого туру 17-го сезону Закарпатської ліги КВН. В іграх взяли участь 24 команди, всі закарпатські. У всіх іграх команди грали конкурс стартової пісні, розминку і фрістайл. Подробиці - далі у репортажі.


Гра перша. Веселе "Кіно".У першій грі змагалися 7 команд. Негласною темою гри стали... бомжі і бабусі у маршрутках. 
Перший конкурс стартової пісні розпочало "Кіно". Хлопці виконали обіцянку і таки зачитали спартанський репчик. "Медсестра Тамара" співали про людей, які перегибають сцену. У пісні "Єнота" з'явився перший бомж гри (що говорить бомж). "Спандж боб" виконав стартову пісню з мультика. "Трудовые будни" співали про лист Януковича, який не дійшов до адресата". "Нащадки Колумба" розказали, що потрібно студентам. Завершили конкурс "хор мальчиков-зайчиков" із "Нової команди 3". 
Далі серед глядачів розіграли приз від "МКТ" (хто довше прокричить "я люблю КВН"). 
Наступною була розминка. Завершував конкурсну програму Фрістайл. 
Тож, із відривом у бал перемагає "Кіно", на другому місці - "Спандж Боб" (єдина у цьому сезоні моно-команда - Ігор Шарапа), третіми фінішували "Єноти". І четверте місце, яке дає пряму перепустку у 2 тур, за "Медсестрою Тамарою". 

Результати гри у цифрах: 
1. Кіно (Мукачево): 5.8 + 6.0 + 7.0 = 18.8
2. Sponge Bob: 5.6 + 5.0+ 7.0 = 17.6 
3. RADUЖNUY ENOT: 5.8 + 5.0 + 6.0 = 16.8 
4. Медсестра Тамара (медфак УжНУ): 5.6 + 4.6 + 5.6 = 15.8
5. Трудовые будни: 5.0 + 4.0 + 4.8 = 13.8 
6. Новая команда 3 (біофак УжНУ): 5.2 + 4.0 + 4.2 = 13.4 
7. Нащадки Колумба (Мукачево): 5.0 + 4.0 + 4.2 = 13.2


Гра друга. Перемагають "старики" і діти. 

Друга гра 1 туру ЗЛ КВН була менш велеледною, але не менш смішною. На сцені у 3 конкурсах змагалися 6 команд. Лейтмотивом були... бабусі.
Спочатку для розігріву провели конкурс для глядачів, у 2-й грі учасники конкурсу зізнавались закарпатці у любові. Найкращому вручили приз від МКТ. 
Першими у конкурсі стартової пісні виступили "Чебурек-паук", які запевнили: "Світом править чебурекофілія". За ними на сцені з’явилися хіміки із "Закону Авогадро", які довели - знають всі букви. Третіми зал смішили гімназисти з "ВУЗВ", у команді яких править... дідівщина. Мукачівська "Шара" заспівала про своє місто і зізналися, щоб зіграти у ПАДІЮНі, здавали пляшки. "Старики-разбойники" акапельно виконали пісню про собаку та соцмережу. У виконанні журналістів "В Комі" - пісня про "Вопак". 
Наступним конкурсом стала розминка. І хоч КВНівцям не завжди вдавалося смішно відповідати на запитання, загалом весела атмосфера була збережена. 
Завершив конкурсну програму фрістайл.
Тож у рівній грі і нелегкій боротьбі переможне 1 місце одразу за двома командами - гімназистами із "ВУЗВ" та "Стариками-разбойниками. Третя - "Шара" із Мукачева. Четверту сходинку поділили "В комі" та "Чебурек-паук". 

Результат гри у цифрах:
1-2. Вхід у змінному взутті (гімназія): 7.0 + 4.6 + 6.4 = 18.0
1-2. Старики-разбойники: 5.8 + 5.6 + 6.6 = 18.0
3. Шара (Мукачево): 5.8 + 4.8 + 6.0 = 15.6 
4-5. В комі (журналісти УжНУ): 5.2 + 4.0 + 4.4 = 13.6
4-5. Чебурек-паук: 5.0 + 4.2 + 4.4 = 13.6
6. Закон Авогадро (хімічний ф-т УжНУ): 4.8 + 4.0 + 4.4 = 13.2


Гра третя. Несподівана Міжгірщина.Третя гра 1 туру Закарпатської Ліги КВН була суперечливою: і за емоціями, і за результатом. Одне точно - ніхто не залишився байдужим до того, що відбулося на сцені... Однозначно - гру зробили глядачі (зала була майже заповненою). 
Як і у минулі дні, три конкурси зіграли 6 команд. Для розігріву залу спочатку серед глядачів розіграли приз від МКТ (знову зізнавалися закарпатці у любові). 
Відкрили конкурс стартової пісні "Без Мандата". Юристи створили цілий оркестр: співали вживу під акомпонемент гітари, флейти і барабанів (команда запевнила: вони за справжній живий звук), а пісня була про Колобка. За ними на сцені "УжНадоУчиться" із піснею про бутерброд (хлопці навіть вийшли у "костюмах" оцього бутерброда, кетчупа та майонезу). Третіми співали "МОШ" - команда із найкрасивішим вокалом гри, при чому, виконкували пісню, по-справжньому, під фанеру (у буквальному розумінні). 
Команда із Міжгір’я "Високо у горах" зачитали репчик, яким запросили завітати до їх рідного міста. 
Дівчата із "УТЕК" хоч і не рок-стар, але пісня про КВН і рок-н-рол виявилася запальною. Закривали перший конкурс "Сусіди", які закликали іти на мітинг. 
Розминка у третій грі виявилась не найсмішнішою і водночас, знову ж таки, суперечливою. По суті без гумору, але з подачею (хто був на грі, - зрозуміє...). 
Закривав конкурсну програму фрістайл. Було по-різному. Мабуть, авторові цих рядків досвіду у КВНі - недостатньо, аби описати всі емоції та виступи команд. Тож, не будемо цього робити. Однак, КВН - він буває різний... і весело було. 
До наступного туру Чемпіонату точно проходять: "Високо в горах", "Без Мандата", "УжНУ" та "МОШ". 

Результати гри у цифрах:
1. Високо у горах: 5.2 + 5.4 + 5.8 = 16.4
2. Без Мандата (юристи УжНУ): 6.0 + 4.2 + 6.0 = 16.2
3. Уж Надо Учиться (УжНУ): 5.6 + 4.0 + 5.0 = 14.6
4. МОШ (Ми О-Шиблися): 5.6 + 3.8 + 5.0 = 14.4
5. УТЕК: 5.2 + 3.6 + 4.2 = 13
6. Сусіди: 5.2 + 3.8 + 3.8 = 12.8


Гра четверта. "БезУмная Молодежь".Остання гра першого туру ЗЛ КВН знову відбувалася у не зовсім заповненому залі, і команд-учасниць будо найменше за тур. Вони змагалися у трьох конкурсах.
Уже традиційно першим провели конкурс для глядачів, які зізнавалися у любові закарпатці. Переможець отримав приз від МКТ. 
Першими у конкурсі стартової пісні з'явилися найбільш співоча команда Ліги - "БУМ". У хлопців нова форма, але пісні незмінно смішні. Цього разу буми співали про Мікулаша і запевнили - "лучшие друзья девушек - мальчики из БУМа". Команда "Стас Михайлов" зробила подарунок всім дівчатам у залі - на сцені пісню однойменного виконавця співали справжні мужчини ЗЛ. Дівчата із "А ШО?!" виконали пісню про молоко ("ты пьешь молоко"). "На ЮГ" показали відео про сумну історію банкомата і чека. Завершували юристи з "Имеем право", які зачитали репчик про себе, свій факультет та інші команди. 
Цього дня у розминці команди не тільки смішно відповідали на питання, але й коментували картинки. 
Завершив же конкурсну програму фрістайл. Переможцями у грі стали мукачівці "БезУмная Молодежь". Другі - "АШОшки", третіми стали "Стас Михайлов", і останню путівку до 2 туру Чемпіонату отримали дівчата із "НА Юг". 
Наприкінці гри представники мережі МКТ вручили свій приз команді, яка найбільше їм сподобалась за всі 4 дні. Приз дістався команді "БУМ".

Результат гри у цифрах: 
1. БезУмная Молодежь (Мукачево): 7.0 + 5.4 + 7.0 = 19.4
2. А ШО?!: 6.0 + 4.6 +6.0 = 16.6 
3. Стас Михайлов: 5.4 + 5.8 + 5.0 = 16.2 
4. НА Юг: 5.0 + 4.0 + 5.0 = 14.0 
5. Имеем право (ФЄПП): 4.6 + 3.8 + 4.0 = 12.4Цей ігровий етап завершено. До наступного туру Чемпіонату Закарпатської ліги КВН проходять команди, які зайняли 1-4 місця в іграх. Команди, які посіли місця нижче 4-го, ще матимуть шанс отримати одну путівку до 2 туру Чемпа, а ті що не пройдуть - продовжать змагання у Кубку. Подробиці проведення закритого відбору будуть повідомлені на школі КВН уже цієї неділі (початок о 15.00 у ПАДІЮНі). 
Що ж, перший тур завершено. Він був різним, але точно веселив народ! Ігри 2 туру відбудуться у лютому! Школа КВН працює щонеділі у ПАДІЮНі! Не прощаємося!
Залишайтеся із ЗакЛігою, з нами завжди весело! 

Сашка Артюхіна

Фотозвіт тут
Переглядів: 834 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar