Головна » 2014 » Листопад » 22 » Перший тур 18-го сезону. Репортаж.
00:21
Перший тур 18-го сезону. Репортаж.

День перший: перемагають новачки! 

Після невеликої перерви Закарпатська ліга КВН розпочала ігри нового, 18 сезону! Сезон обіцяє бути повним сюрпризів, несподіванок та неочікуваних поворотів! От і перша гра подарувала не тільки заряд позитивних емоцій, але і перші сюрпризи. 

Тож, за вихід у 2 тур у 1 грі змагалися 6 команд: 
А ШО?! (філфак УжНУ)
Sponge Bob 
Трудовые будни 
Девид Духнович
АВС (біофак УжНУ)
Нормандія 

І ось команди готові змагатися. Попереду - три конкурси. 
Перший - конкурс стартової пісні. А ШО заспівали про Кубок, який отримали минулого сезону, та про його долю опісля фіналу. Sponge Bob влаштував справжній... DJ, PJ, MC-парад. Трудовые будни розповіли про футболіста, якому м'яч потрапив у голову. А пісня від Девіда Духновича сподобалася присутнім, мабуть, найбільше, але особливо тим, хто плакав на перегляді фільму "Хатіко". Словом, німий пес Любомир, якого купили на Гіді, не залишив байдужими нікого.
ABC пожалілися на будні "общажного" студента, а Нормандія (прихильники команди "Високо в горах" - радісно аплодували, адже їх улюбленці таки йдуть у сезон, щоправда під новою назвою) у кращих традиціях Міжгір'я заспівали про... салют в автобусі ("дим над водою - вогонь у небесах"). 
Наступною була розминка - найскладніший конкурс у КВНі. Команди намагалися смішно відповісти на власні питання. 
І завершував гру фрістайл. Тут фантазія учасників направду розгулялася на "широку ногу"! 
Загалом, весела атмосфера та невимушеність, любов до сцени та працьовитість зіграли свою вирішальну роль. Не зважаючи на усі прогнози та титули учасників гри, перемогу здобули новачки та дебютанти Ліги - команда "Девід Духнович"! З чим ми і вітаємо їх! Другі - А ШО, треті - Нормандія, четвертий - Sponge Bob.

Результат гри у цифрах: 

1. Девід Духнович: 6,8 + 5,0 + 5,8 = 17,6
2. А ШО?!: 5,6 + 4,4 + 6,6 = 16,6 
3. Нормандія: 5,0 + 6,0 + 5,0 = 16,0
4. Sponge Bob: 5,4 + 4,2 + 6,0 = 15,6 
5. Трудовые будни: 5,0 + 4,4 + 4,8 = 14,2 
6. АВС: 5,2 + 4,0 + 4,8 = 14,0 


"БезУмные" переможці другого дня 

Сезон-"повтоліття" Закарпатької Ліги КВН взяв потужний старт, і от уже - друга гра: зі своїми фаворитами, сюрпризами та неочікуваними змінами. 
На жаль, через різні причини кілька команд не змогли взяти участь у грі, однак з'явилися і цікаві новачки.

Тож, за вихід у 2 тур у 2 грі змагалися 5 команд: 
БезУмная Молодежь (Мукачево) 
ШиК (ф-т туризму УжНУ)
Три веселі букви (ІТФ УжНУ)
НА юг
Наташа, ты королева (медфак УжНУ) 

Цього разу у стартовій пісні ніхто не став "вигадувати велосипед" і гарно заспівали веселі пісеньки. 
Так, БУМ - про чарівні окуляри; ШиК - про будні туристів та чому їх навчив Шандор; Три веселі букви - про студента, який народився, виріс та живе в гуртожитку; На юг - про нелегку дівчачу долю ("О Боже, Надя, яка я страшна..."); а Наташа... заспівали про усім знайому френдзону. 

Розминка - найскладніший КВНівський конкурс - цього разу пішла командам не зовсім так, як хотілося б. Але все ж зал кілька разів голосно сміявся :) 

А фрістайл порадував глядачів вдалим дебютом ШиКа та Трьох вееселих букв, задорним та енергійним виступом Наташі..., веселим гумором "на грані" від На Юг та зміною "іміджу" виступів від БУМів (помінялися ролями). 

Запальна енергетика, впевненість у своїх силах, насичені фірмовим гумором - і стали вирішальними для перемоги. 
Із великим відривом по балам перемогу у грі святкувала "БезУмная Молодежь"! Вітаємо хлопців! Другі - На ЮГ, треті - Наташа, ты королева, четверті - ШиК. 

Результат гри у цифрах: 

1. БезУмная Молодежь: 6,0 + 5,6 + 7,0 = 18,6
2. НА юг: 5,4 + 4,2 + 6,0 = 15,6
3. Наташа ,ты королева: 5,8 + 4,4 + 5,2 = 15,4
4. ШиК: 5,0 + 3,8 + 5,0 = 13,8
5. Три веселі букви: 4,6 + 3,8 + 4,8 = 13,2 


Третій день - перемога на двох: фізиків у змінному взутті 

Весело і швидко 1 тур ЗЛ КВН перетнув "екватор" - і ось третя гра! 
Найбільш численна, із кількома цікавими "камбеками", змінами та впізнаваними фішками. 

Тож, за вихід у 2 тур у 3 грі змагалися 7 команд: 
Шара (Мукачево) 
От Фонаря (Кушниця) 
В Комі (журналісти УжНУ)
Вхід у змінному взутті (гімназія) 
Fifa (фізфак УжНУ) 
Имеем право ((ф-т Європейського права та правознавства УжНУ)
Freshberry .

Цього разу лави членів журі поповнили "легіонери" - гості із Черкас та Умані: Марина Білик (команда КВН "Кактуси") та Андрій Опарін (керівник Уманської ліги КВН). 

У стартовій пісні Шара виконала запальний репчик про КВН і свою команду; яскраве повернення Кушницької команди - із піснею про супчик із грибами (які вони самі збирали); В Комі заспівали про те, як нелегко жити без Wi-Fi; ВУЗВ - ще і затанцювали: під пісню про тур, а також - про жюрі, де "бабушка рядышком с дедушкой..."; Fifa присвятила своє виконання мерові, який йде; Имеем право використали тільки 4 фрази; Freshberry грали у "Віа Гру" та запевняли, що їм не треба "ізюм". 

Розминка у третій день пішла трошки живіше, команди намагалися смішно відповідати на власні питання. У фрістайлі кожен із учасників дивував по-своєму: колись вдавалося весело, колись - не дуже, але загалом атмосфера дружності намагалася нікуди не зникнути. До слова, команди йшли "рівно" і до останнього зберігалася інтрига.

У підсумку маємо двох переможців! Це - Fifa та ВУЗВ! Вітаємо команди!
Далі - От Фонаря та четверті - Шара. 

Результат гри у цифрах: 

1.-2. Вхід у змінному взутті: 6,0 + 4,8 + 7,0 = 17,8 
1.-2. Fifa: 6,0 + 5,8 + 6,0 = 17,8 

3. От Фонаря: 6,0 + 5,2 + 6,0 = 17,2 
4. Шара: 5,4 + 4,0 + 6,0 = 15,4 
5. В Комі: 5,4 + 4,0 + 5,4 = 14,8 
6. Имеем право: 5,4 + 4,2 + 4,4 = 14,0 
7. Freshberry: 4,8 + 4,0 + 5,0 = 13,8 


Четверта гра: День Народження "ТяП-ЛяП" та перемога "Чікаго" 

Непомітно пролетів 1 тур сезону-повноліття Закарпаської Ліги КВН. Четверта гра відбувалася у особливо піднесеній атмосфері, тому що у цей день свій 14-ий День народження відзначила улюблена усіма команда КВН "ТяП-ЛяП". Поборотися за місце у 2 турі приїхали "легіонери" із Черкас, відбувся камбек Мукачева, оновлення та дебют кількох вельми колоритних команд. 

Тож, за вихід у 2 тур у 4 грі змагалися 7 команд: 
Без мандата (юрфак УжНУ)
Виход на 3
Женсовет (Ужгородський торговельно-економічний коледж)
Закон Авогадро (хімфак УжНУ)
Збірна Мукачева
Чікаго (Черкаси)

Карпатські перці (КаУ ім. Волошина)

У конкурсі стартової пісні Без мандата представило новий склад, родом із... Зімбабве. Чікаго взяли із собою велосипед та зізналися: сходять із розуму від закарпатських слів; Збірна Мукачева співали гімн Антарктиди; Выход на три презентували ганста-хор 15-ої школи ("мамині гангстери"); Закон Авогадро прогуляли пару і заспівали про наслідки цього; Женсовет виконав репчик про свою пісочницю; а Карпатські перці слухали, що є у чьоткого пацанчика на телефоні. 

Розминка цього разу порадувала "живістю" і команди із усіх сил намагалися весело відповідати на власні питання та веселити зал! 
Фрістайл традиційно порадував усім кампотом: від ностальгії, камбеків, яскравих пісень до трешачку та веселого абсурду. 

У підсумку нелегкої смішної боротьби перемогу святкували наші гості із Черкас - "Чікаго". Другі - Выход на 3, треті - Збірна Мукачева і четверті - Без Мандата. 

Результат гри у цифрах: 

1. Чікаго: 6,0 +5,2 + 6,4 = 17,6 
2. Выход на 3: 5,0 + 5,2 + 7,0 = 17,2 
3. Збірна Мукачева: 6,0 + 5,0 + 6,0 = 17,0 
4. Без Мандата: 5,4 + 4,4 + 6,2 = 16,0 
5-6. Закон Авогадро: 4,8 + 4,0 + 5,0 = 13,8 
5-6. Женсовет: 4,8 + 4,0 + 5,0 = 13,8 
7. Карпатські перці: 4,4 + 4,0 + 5,0 = 13,4 

До наступного туру напряму проходять перші 4 команди із кожної гри. Інші – матимуть змогу поборотися за Кубок ЗЛ (пам'ятайте: після 1 туру у нас ніхто нікуди не вилітає!) Однак, у решти ще буде шанс взяти участь у Чемпіонаті - завоювати місце у грі-доборі взимку. Інформація - згодом. 

Закарпатська Ліга КВН традиційно долучається до Руху підтримки закарпатських військових. Наразі усім Ужгородом волонтери намагаються зібрати кошти на так необхідний нашим хлопцям на передовій тепловізор. ЗЛ КВН протягом 4 ігрових днів зібрала 3 тисячі гривень, які й були передані на потреби наших військових у зоні АТО. 

От і завершився 1 тур! Однак, ЗЛ КВН не прощається зі своїми прихильниками і зовсім скоро радуватиме глядачів новими заходами. Добір до 2 туру відбудеться ще до Нового року, а власне тур буде орієнтовно у лютому. 

Що ж, залишайтеся із Закарпатською Лігою КВН! З нами весело!
Сашка Артюхина

Фотозвіт у VK та FB 

Переглядів: 626 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar