Головна » 2013 » Квітень » 17 » Перші фіналісти - "Кіно у змінному взутті"
07:33
Перші фіналісти - "Кіно у змінному взутті"

Стартували півфінали Закарпатської ліги КВН! Перша гра, на жаль, не зібрала повної зали, але все ж, як вдало зазначив член журі Ростислав Буланов, атмосфера була ніби у залі немає вільного місця. 
Команди зіграли п'ять конкурсів: чотири на сцені та "нульовий" конкурс вірусної реклами, який ще до початку туру проходив в соцмережі "ВКонтакті". За нього "Сборная причуд Фрейда" отримали 0,6 , а решта: "Кіно", "ВУЗВ" та "Збірна Ч" по 0,8 бала.

Першим на сцені був конкурс "Візитка" на тему "Хороший настрій".
"Кіно" розпочинало 3 тур і розпочало його дуже динамічно та зіграно.
"Фрейди" знову познайомились із публікою, показали свої надприродні здібності, поставили ряд смішних мініатюр, але сьогодні очевидно не їх день. На жаль, гра у них не пішла...
"ВУЗВ" вразили кількістю учасників команди (весь народ ледь помістився на сцені). Діти розпочали блок хороших новин, багато і смішно співали. 
"Збірна Ч" показали хороший літературний гумор та уже такі улюблені черкаські голоси та колорит.

Далі грали традиційну розминку. 
Після розминки провели конкурс для глядачів. Вболівальникам кожної команди треба було довести, що вони вболівають саме за ту команду. Приз від МКТ отримала "розгублена" вболівальниця "Збірної Ч".

Тема імпровізу була "Природні катаклізми та їх позитивні сторони".
За версією "ВУЗВ" природні катаклізми дуже б порадували бардів. "Збірна Ч" розказувала у чому плюс того, що весна затрималась. "Кіно" показала кліматичні катаклізми (або просто "клізми"), "Сборная причуд Фрейда" зазначили величезну перевагу природного катаклізму цього року - "мартовские коты.. Зато в подъездах тихо и спокойно").

"Музичне домашнє завдання" на тему "Мир, Дружба, Жвачка" "Збірна Ч" зіграли у формі конкурсу краси "Міс та Містер Португалія".
"ВУЗВ" - ефір на "Гумор-ФМ", а фінальна пісня -реп була дуже тепло і гучно прийнята глядачами. А от "Кіно" на сцені влаштувало справжній вестерн "Еріка Незаміжня": костюми, багато хорошого реквізиту, продумана концепція та вже призабута КВНівцями ширма - усе це у мукачівському вестерні =).
"Сборная причуд Фрейда" показало найсмішнішу домашку. Учасники - вихідці зі "школи ВУЗВ" - побудували домашку на цікавих конфліктах та контрастах: смішні танцювальні та співочі мініатюри заслужено декілька разів виходили на тривалий "захлоп". Однак, на жаль, на результат гри вцілому, сильна домашка уже не вплинула.

За підсумками всіх конкурсів перше місце із результатом 24.8 поділили мукачівське "Кіно" та діти із "ВУЗВ". Вітаємо перших, аж двох!, фіналістів!
Член журі Володимир Гиря підсумував: "Гра закінчилась дуже неочікувано. Ще у минулих турах ніхто не сказав би про такий результат гри". 

Результат гри у цифрах:
1-2. Кіно (Мукачево): 0,8 + 6,4 + 5,0 + 6,6 + 6,0 = 24.8
1-2. Вхід у змінному взутті (гімназія): 0,8 + 6,4 + 5,4 +5,4 + 6,8 = 24,8
3. Збірна Ч (Черкаси-Чорнобай): 0,8 + 6,0 + 4,8 + 6,0 + 5,8 = 23,4
4. Сборная причуд Фрейда: 0,6 + 5,4 + 5,2 + 5,2 + 6,6 = 23,0
 
Сьогодні - другий півфінал. Буде спекотно! Приходьте на КВН!
Зустрінемось!

Сашка Артюхина

Переглядів: 512 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 4
avatar
1 mr.Polli • 08:12, 17.04.2013
БРАВО, КИНОшки:)))))))
avatar
2 Гобіка • 09:01, 17.04.2013
рада за результат!! вітаю!
А ще, хіба у Сашки української прізвище не "Артюхіна" пишеться? (через "і")?
avatar
4 Sashka • 01:44, 18.04.2013
дякую, так, звісно, українською моє прізвище пишеться через "і". =)
avatar
3 bugagashechka • 10:27, 17.04.2013
обожаю неожиданные исходы игры! Поздравляю финалистов. Ребята, уже готовьтесь к финалу, чтоб не было скучно.
avatar