Головна » 2016 » Грудень » 2 » Перша гра ХХ сезону. Мукачівський сюрприз.
13:35
Перша гра ХХ сезону. Мукачівський сюрприз.

Перша 1/8 фіналу Закарпатської Ліги КВН 1 грудня зібрала у ПАДІЮНі прихильників гумору та охочих подивитися, як змагатимуться КВНщики в оновленому форматі. 

Тож, у першій грі першого туру ювілейного 20-го сезону ЗЛ КВН змагалися такі команди:

«Розовый вечер» (медфак УжНУ)
«Як варіант» (Івано-Франківськ)
«Без мандата» (юрфак УжНУ)
«Raduжnuy enot»
«Wall street» (УжНУ)
«Лайм» (матфак УжНУ)
«Міжнари» (ФМВ УжНУ)
«Шок» (Мукачево)
«Файтована Чилядь» (ГПК МДУ, Мукачево)

За оновленою схемою ігор команди Чемпіонату «Розовый вечер», «Як варіант», «Без мандата» та «Raduжnuy enot» грали із обраними тренерами – Артуром Симоняном, Рудольфом Білаком, Володимиром Гончаруком та Олексієм Клімовим. Кубкові команди змагалися за звичними традиціями ігор КВН. Усі 9 команд зіграли два конкурси: фрістайл та розминку. Варто зазначити, що у кожного колективу є шанс підвищити свій ранг із кубкового турніру і отримати тренера. Журі оцінювало усіх однаково. У підсумку – перші чотири команди продовжують боротьбу у наступному турі з допомогою наставників. Решта команд гратимуть самотужки. 

І уже у першій грі ми маємо перший сюрприз. Приємну несподіванку зробили усім присутнім у залі дівчата з Гуманітарно-педагогічного коледжу МДУ - «Файтована Чилядь». Команда зайняла друге місце, посунувши вниз у турнірній таблиці команду «Розовый вечер». Таким чином саме «чилядники» тепер боротимуться у Чемпіонаті разом із тренером Артуром Симоняном, медики ж переходять у Кубок. 

А переможцями першої 1/8 стали улюбленці публіки, які просто на сцені трощили мікрофони і за це отримали «на горіхи», - команда «Raduжnuy enot». Третіми фінішували наші гості з Івано-Франківська «Як варіант», замкнули четвірку Чемпіонату юристи «Без мандата». 

Результат гри у цифрах: 
1)    «Raduжnuy enot»: 6,0 + 6,2 = 12.2 
2)    «Файтована Чилядь»: 6,0 + 6,0 = 12.0 
3)    «Як варіант»: 5,6 + 6,0 = 11, 6
4)    «Без мандата»: 4, 8 + 5,8 = 10.6 

5)    «Розовый вечер»: 5,2 + 5,2 = 10.4 
6)    «Міжнари»: 4,6 + 4,8 = 9.4 
7)    «Wall street»: 4,0 +5,0 = 9.0 
8)    «Шок»: 4,4 + 4,2 = 8.6 
9)    «Лайм»: 4,2 +4,2 = 8.4

Варто зазначити, що після першого туру у нас ніхто нікуди не вилітає. Команди продовжать боротьбу у другому турі так само за Кубок та Чемпіонат (в одній грі). 

Традиційно Закарпатська ліга КВН долучається до Руху підтримки закарпатських військових. Цього разу у волонтерську скриньку було зібрано 722 грн на потреби наших вояків на Сході. Дякуємо кожному небайдужому: РАЗОМ – СИЛА! 

Друга 1/8 стартує у ПАДІЮНі уже 9 грудня. І там теж, повірте, є кому нас здивувати! Тож, надовго не прощаємося! Приходьте вболівати та веселитися разом із нами! 

Сашка Артюхіна

Повний фотозвіт - FB та VK

Переглядів: 717 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar