Головна » 2020 » Березень » 7 » Перша гра другого туру — перемога «Одуванчика» та «Ветеринарів»
18:11
Перша гра другого туру — перемога «Одуванчика» та «Ветеринарів»

Другий тур Закакарпатської ліги КВН при повному залі стартував у ПАДІЮНі 6 березня. 

У першій грі змагалися 6 команд: 

КількаЛюдей (Тернопіль)
Ветеринары косметических свойств (Шахта-Горяни-Проспект-Вінниця)
Десь там (геофак УжНУ)
Ліхіє (юрфак УжНУ)
Без Б (хімфак УжНУ)
Одуванчик (Ужгород)

Цього року в дещо оновленому форматі кожен учасник «закарпатки» грає з тренером. 
У чвертьфіналі команди змагалися у трьох конкурсах: імпровізі (отримали опівдні у день гри), розминці та фрістайлі з тренером. Відео-запрошення — конкурс тривав перед грою у Instagram та приніс «Кільком людям», «Ветеренарам» та «Без Б» по 0.6; по 0.8 отримали «Ліхіє» і «Одуванчик», а перемогу у цьому конкурсі здобули «Десь там». 

Завданням імпровізаційного конкурсу було привітати якусь відому жінку із 8 Березня (кого саме — визначив жереб). Так, Ліхіє вночі вітали королеву Єлизавету; Кілька Людей намагалися визначити: вітати Вєрку Сердючку чи, все ж, Андрія Данилка; Ветеринари… за допомогою новітніх технологій заспівали оду Ґреті Тунберг; Олені Зеленській дарували презенти Без Б; Одуванчик на постаменті і з квітами провів монологи Снігуроньки; а Десь там привітали найпершу жінку — Єву.  У другому конкурсі команди не тільки намагалися смішно відповісти на запитання від журі, але й зіграли у так звану «зворотню» розминку. У фрістайлі команди показали смішний потенціал не тільки самих себе, але й тренерів. Цього разу це були дуети Десь там з Петром з Кушниці; Одуванчику на підмогу прийшла сім’я Гончаренко; мукачівський колорит Без Б приніс Артур Симомнян; один за усіх відіграв Валерій Костинський з Ветеринарами; КількаЛюдей уявили себе Сантами і «вйооо» із Олександром Оленем; а Ліхім юристам дістався випускник факультету Вова Гончарук. 

Результати цього чвертьфіналу були надзвичайно щільними: коли кілька команд набрали однакову кількість балів, при цьому недалеко відірвавшись від інших візаві. У підсумку, і перемогу та приз від спонсорів — магазину МКТ — розділили Одуванчик і Ветеринари… 
До слова, усі команди гри отримали смачні призи від нового спонсора нашої Ліги — сертифікати на найсмачнішу піцу від PizzaWood. 

Результат гри у цифрах:

Одуванчик: 0,8 + 6,4 + 5,6 + 6,0 = 18.8 
Ветеринары косметических свойств: 0,6 + 6,0 + 5,2 + 7,0 = 18.8 

КількаЛюдей: 0,6 + 6,0 + 5,4 + 6,0 = 18.0 
Ліхіє: 0,8 + 5,2 + 6,0 + 6,0 = 18.0 
Десь там: 1,0 + 5, 6 + 6,0 + 5,0 = 17.6 
Без Б: 0,6 + 5,0 + 5,0 + 5,0 = 15.6 

Важливо: до наступного туру виходять усі команди, щоправда буде певне пересортування тренерів та інші додаткові умови. Про решту деталей повідомимо згодом. 

Друга гра другого туру відбудеться у ПАДІЮНі у п’ятницю, 13 березня, о 19:00. Приходьте вболівати! 
А також не забувайте: школа КВН працює у ПАДІЮНі щонеділі о 13:00. 

Залишайтеся з нами! 

А ще, вболівайте за команду Радужный Енот, які пройшли до Телевізійної ліги Сміху разом із тренером Володимиром Дантесом. 

До зустрічі !

Великий фотозвіт - ТУТ

Переглядів: 121 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar