Головна » 2013 » Січень » 16 » "От фонаря". Як це було...
12:10
"От фонаря". Як це було...

Команда "От Фонаря" закінчила грати в "офіційний" КВН. Сумно. 5 років пролетіло так швидко. Вирішили - досить.

А все так гарно починалось. В 2008 році ми вступили до Інженерно-Технічного ф-ту УжНУ. А крім навчання, хотілось чимось зайнятись, чимось "для душі". От і вирішили створити команду КВН. Назва придумовувалась довгими вечорами, але нічого не йшло в голову. І тут, прилетіло... Бац! Прикольна назва з гарною історією, яку віддав нам в спадок Петро Шинкар, який, в подальшому, став нашим духовним наставником і керівником. Першочерговий склад команди був гігантський і налічував 10 чоловік. Дебютний виступ припав на День Першокурсника, де ми вперше відчули сцену. Комусь дуже сподобалось, хтось пішов сам. І залишився костяк. Нас залишилось шестеро. Той, хто спочатку трохи зверхньо на нас дивився, почав проситись в команду. І ми почали колбасити. Завдяки Петру та нашому безкрайньому бажанню грати, та вигравати, ми діставали редакторів та "старих" КВНщиків с проханнями про допомогу в редагуванні гумору та написанні смішного матеріалу. Ні, Ви не подумайте, НАМ НІХТО НЕ ПИСАВ, просто допомагали "добивати" і розкручувати ідеї, так як ми зелений молодняк. Ніхто б ніколи не повірив, але в першому ж сезоні ми виграли Закарпатську Лігу КВН. І всіх шок, у нас сльози і радість, - ми довели, що все можливо. Цього ж року, коли перемога була за нами, ми почали їздити в АКУ(Кубок України). Дійшли до фіналу, але посіли лишень друге місце. Слабо, скажете Ви... Достойно, відповім Вам я.
Сезон #2. Знову пішли в Закарпатку. Вже без наставника, з втратами та поповненнями в складі. Тут, трохи гірший, але не менш приємний результат - Кубок ЗЛ. Ура, другий трофей. Цей ж сезон - срібні призери Студентської Ліги України. Бомба! Молода команда мочить. Дуже багато виступаємо на "капусніках", приємно що нас знають та бажають бачити в себе на святі. 
# пацани виступали на "Вар'яти Шоу"
# ми з Мячином поїхали на "Розсміши коміка"
Сезон #3. Закарпатка. Дійшли до фіналу, посіли третє місце. Кожен рік щось виграємо. Круто. По трошки вдаряємось в приємну хворобу всіх КВНщиків - проведення корпоративів. Пішли у Володимир-Волинську та Лігу "Європа". Друге місце, та півфінал відповідно. Круто.
З команди пішла одна людина. Взяли ще двох з Мукачева, дуже талановитих. Перейменувались в Збірну Закарпаття.
Сезон #4. Корпоративи, весілля, не дуже до КВНу. Пішли в Кубок ЗЛ. Дійшли до фіналу, побачили, що досить за певних причин, закінчили грати. Граємо в Галицькій Лізі та в Лізі "Н". Про першу нічого сказати, зіграли одну гру, пройшли далі, бажання пропало. Про Лігу "Н".... Ну, скажемо так, цією лігою ми і закінчили, тому все круто. А закінчили ми на "мажорній ноті" - ми виграли Нововолинську Лігу КВН... Щастя - "повні штани"! І вирішили, - досить, своє відіграли. 
Виступали дуууже багато, знайомств море( навіть мер на сцену виходив за нас грати), командна дружба з поважними людьми і ще куча всього.....
Були ще проекти: "Камеді Шоу "От Фонаря", перший на закарпатті серіал "Цімбори", і задумів - море. І це все за 4 роки. А уявіть собі що б ми зробили, якщо б це все продовжилось. Але в кожного своє життя.....
Склад команди на сьогодні:
Карпенко Михайло
Павло Мандзич
Ярослав Мячин
Дмитро Осипов
Рудольф Білак
Андрій Деніщук
Дякую, чуваки. Це дійсно МАЖОРНА НОТА мого життя.

Переглядів: 794 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar