Головна » 2015 » Січень » 17 » Новорічний StandUp у галереї Ілько
18:09
Новорічний StandUp у галереї Ілько

Веселий і неординарний захід уже втретє збирає прихильників жанру  StandUP в Ужгороді. І вдруге радісно зустріла публіку та коміків галерея "Ілько". 

Традиційно організаторами є КВНівці Михайло Лутак та Олексій Клімов, а ідейним натхненником формату - Антон Штурмаревич. Незмінним ведучим вечору є відомий КВНівець і бармен Олександр Свергун.

Організатори не залишилися осторонь тієї ситуації,  яка зараз є в Україні. Тож, захід розпочався із виступу волонтерів Руху підтримки закарпатських військових. Відтак, у волонтерську скриньку учасники та гості заходу зібрали 1830 гривень! Усе заради спільної перемоги, адже тільки Разом - сила! 

Розпочали вечір із різдвяної пісеньки "Jingle Bells" у виконанні чарівної дівчини. Важливо, що коміки цього разу практично не говорили про політику, а зачіпали соціальні проблеми. Відкрили хлопці і нову рубрику - вільний мікрофон: коли кожен охочий міг зареєструватися і зі сцени зачитати власний StandUP. Так у третьому випуску ужгородського стендапу були три учасника "Open Mic" - Генадій Копитчак (із монологом про вул. Конопляну і що би могло траплятися на цій вулиці), Юрій Тарасюк (із роздумами про те, чому люди не працюють за спеціалізацією) та Василь Шовак (колоритний міжгірець із виступом про сексизм). 

І от на сцені з'явився ведучий Олександр Свергун, який виступив зі своїм монологом про дещо невдалі жарти, жартівників-невдах та як із цим боротися. Відкрив програму третього StandUP Михайло "Мішіке" Лутак, який повідав публіці про  себе і свою роботу у сфері обслуговування. Антон Штурмаревич  вирішив "розбити шаблон" та розказувати про те, у чому зовсім не розбирається - про жінок. Дебютант "стендапу" Олександр "Шева" Шевелюк (відомий ужгородський блогер та людина, яка розводить котів) виступив зі своїм баченням Різдва та познайомив із цікавим тлумаченням Біблії. Ігор Кривошеєв  провів інтерактив із залом: спочатку присутні емоційно реагували на картинки на екрані, а потім - плескали у долоні. Ігор закликав виявляти бурю емоцій і під час сидіння в Інтернеті, так же цікавіше :) А от Дмитро Осіпов шукав своє коріння! І, як виявилося, він... перс! А ще, судячи із походження його імені, "належить землі". Завершував третій StandUP Олексій Клімов (за версією багатьох глядачів - найбільш справжній "стендапер" Закарпаття:) ).  Він зачепив справді актуальну проблему нашої залежності від усіляких ґаджетів та Інтернету, а також закликав жити офлайн! 

Під гучні аплодисменти вщент заповненої зали галереї "Ілько" публіка зустріла усіх десятьох коміків (які зробили традиційне "селфі" на сцені) та провела їх гучними аплодисментами. Зі сподіванням на наступний - уже четвертий -StandUP по-ужгородськи!  

Сашка Артюхіна, uzhgorod.in

Фотозвіт - у VK та FB

Переглядів: 466 | | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
avatar