Головна » 2014 » Грудень » 19 » Новорічний КВН у класичній гімназії
23:47
Новорічний КВН у класичній гімназії

Давні КВНівські традиції у класичній гімназії Ужгорода живуть і не згасають. Напередодні Дня Миколая у гімназійній їдальні відбулася традиційна новорічна гра КВН. Цього разу у грі взяло участь одразу шість команд. Тож, смішили глядачів і знайомили присутніх зі своєю творчістю такі команди:

«Пінгвіни» (3-А класу)
«Борзі діти»(3-В1 класу)
«Mikulas»(3-В2 класу)
«Команда Завтрашнього дня»(4-А класу)
«Дзвоник для вчителя» (4-В класу)
«Eros Pista»(4-С класу)

Команди зіграли 3 конкурси: фрістайл,розминку та конкурс капітанів. Оцінювало виступи поважне журі з досвідчених КВНщиків, більшість з яких є випускниками гімназії та «ВУЗВ». Кожна команда продемонструвала глядачам багатогранність КВНу. «Пінгвіни» та «Борзі діти» довели, що малеча з легкістю може скласти конкуренцію старшим командам. «Mikulas» подарував усьому залу атмосферу Нового року, вийшовши в яскравих новорічних костюмах. «Завтрашній день» показав, що в КВН можна грати стильно, при цьому залишаючись смішними. «Дзвоник для вчителя» довів, що часто саме акторська гра та вміння імпровізувати робить жарти смішними. «Eros Pista» порадував тим, що іноді КВН не тільки цікаво дивитися, а й приємно слухати.

Поза конкурсом виступала команда гімназії «Вхід у змінному взутті». Як сказав в кінці вечора директор Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко: «КВН – це гра. А в кожній грі є переможці». Тож призові місця цього року здобули команди четвертих класів. Бронзу подарувала своєму класу команда «Eros pista», срібло вибороли «Дзвоник для вчителя», а переможцями стала «Команда Завтрашнього дня». Окремими відзнаками нагородили кращого актора, яким став Тимофій Барзул («Дзвоник для вчителя»), та кращу акторку, якою визнали капітана переможців Катерину Островку («Команда Завтрашнього дня»).

Даніель Помфюк
Фотозвіт тут

Переглядів: 698 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar