Головна » 2015 » Липень » 7 » Наша Студреспубліка 2015
11:53
Наша Студреспубліка 2015

Що-що, а КВНщики і працювати, і відпочивати уміють. І мова йде не про чергову гру, а про цілий фестиваль, одним з організаторів якого була і Закарпатська ліга КВН. 
Студреспубліка — чотириденний мультифестиваль, окрема країна, що живе за своїми правилами, має свою територію, мера, магістрат, конституцію, суд, валюту тощо.

День 1.
Усе почалося із заїзду. 2-го липня уже з 8-ої години ранку ужнівська «Скалка» зустрічала усе більше і більше молодих людей. Перейшовши міст, студенти одразу бачили обличчя найвідповідальніших особистостей Студреспубліки: охоронців і митників. Переконавшись, що ніхто нічого лишнього не намагається провести або ж навпаки — конфіскувавши усі заборонені речі, — вони направляли студентів на реєстрацію, де ті й отримали свої паспорти і футболки з написом «Студреспубліка». 
І ось офіційне відкриття фестивалю. Спочатку студентів познайомили з організаторами, а потім команди продемонстрували своє представлення. Цьогоріч Студреспубліка прийняла 11 команд: Ударна молодь, Єдине студентство, ОСС Ужну, Закарпатська ліга КВН, Після півночі, Not Bad, Ударна молодь Хуст, Радужний єнот, Альбатрос і 2 команди Чотких студентів. 


Конкурсна програма першого дня почалася зі спортивних змагань. Далі була й «Пекельна кухня», де студенти готували «жірошкеньор», і «Мафія», у яку грали і протягом наступних 2-х днів, і ЗНО, яке успішно провів Федір Федорович Шандор. Вже вечері провели, певно, найбільш видовищний субфестиваль — конкурс талантів Студреспубліки. Учасники команди від Закарпатської ліги тут відзначилися, адже представили одразу два таланти: турецький танець Насті Лютницької і пісню від Толіка Рябініна. Інші команди малювали на сцені, виконували акробатичні трюки, читали вірші і навіть робили масаж. Родзинкою вечора став концерт Оркестру радості «Ватага». Цей гурт так зарядив Студреспубліканців, що усім вистачило сил і на нічну тусу. До речі, «Ватага» записала новий гімн Студреспубліки і урочисто презентувала його на сцені. Нарешті наша республіка має гімн українською мовою.

День 2. 
Вже за давньою традицією другий день почався з руханки. Зарядка тільки додала сил учасникам на новий, ще більш насичений день. Після рухливого ранку почався суд. Напередодні студенти писали заяви на інших людей або ж на дії, які виконували ці люди. На кожному засіданні головний прокурор із присяжними намагалися придумати веселе покарання правопорушникам. Цього дня студенти так само грали у футбол і волейбол, також проводився квест і брейн-ринг, переможцями яких стали квнівці. На вечірню програму залишили конкурс «Кращий студент», боді-арт, реп-баттл «8-ма миля» і чемпіонат по Тверку. До 2-ї ночі студенти «двіжували» на вечірці від Чічаронез, далі ж усіх розважали діджеї Льолік і Банан.

День 3.
Цей день усі студенти обіцяли собі провести якомога весело і цікаво, бо ж він майже останній і, певно, найважливіший. Саме 4 липня відбулися дебати, участь в яких взяли дві партії, що мітили на місце у магістраті: «Блок Павла Величка» і «БАТОН». Молоді політики представили свої плани роботи протягом наступного року і намагалися бути якомога переконливішими. Модератором дебатів виступив Ростислав Буланов. В ролі експертів були запрошені народний депутат Валерій Пацкан, начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Денис Ман і голова Закарпатської ліги Сергій Денисенко. А далі були справжні вибори з усіма атрибутами: виборча комісія, списки виборців, бюлетені, урна, спостерігачі. Голосування проводилось по новій системі — за відкритими списками. Внаслідок волевиявлення усіх громадян і було обрано нового мера маленької країни: ним став Павло Велично. Також було відібрано найвідповідальніших активістів Студреспубліки у магістрат. 


Ввечері провели конкурс «Перша Леді та Містер Студреспубліки». І тут знову перемога Закарпатської ліги — найвродливішою дівчиною визнали нашу Діану Молнар, вона ж здобула титул «Міс фото». У студреспубліканському КВНі позмагались дві команди — «Одуванчики» та «13 друзів Помпеля». Перемогли останні. Кульмінацією вечора стала церемонія інавгурації нового студентського мера та представлення магістрату. А далі «нічна туса» тривала до самого ранку і завершилась о 8:25, встановивши новий рекорд Студреспубліки. 

День 4.
Останнього дня усі, зі смутком в очах, виїжджали, але обіцяли наступного року обов’язково повернутись. Проте все ще не закінчилося, адже найближчим часом планується afterparty, де і буде визначено команду-переможця Студреспубліки Закарпаття 2015. А визначатиметься це за кількістю грошей-«студіків», які заробляли усі команди за участь і перемогу у конкурсах.

Таким був цьогорічний фестиваль. Не ідеальний, але веселий, емоційний і насичений подіями, як саме студентське життя. Треба зазначити, що велику порцію позитиву учасникам Студреспубліки подарували наші КВНщики. Вони були задіяні на всіх ланках, провели величезний об’єм роботи, були ведучими і діджеями, організаторами і кураторами фестів, фотографами і відеооператорами. За що їм окрема подяка від всіх громадян нашої республіки. Усі залишилися задоволеними і не пожалкували, що ці чотири дні провели саме так. 
Фестиваль завершився, а ми вже чекаємо на Студреспубліку-2016.
Побачимось!

Олександра Балог
Закарпатська ліга КВН.

Фото: Сергій Денисенко та Євген Кудрявцев

Більше про Студреспубліку — у групі vk.com/stres_zak

Переглядів: 717 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar