Головна » 2011 » Грудень » 1 » Найкращим студентом Закарпаття-2011 став Йосип Чава
11:16
Найкращим студентом Закарпаття-2011 став Йосип Чава

Конкурсна шоу-програма «Кращий студент 2011» відбулася в Закарпатському обласному музично-драматичному театрі у середу, 30 листопада.

За звання найкращого студента змагалися:

Тетяна Алмаші (МДУ, економічний ф-т, менеджмент невиробничої сфери, 3 курс);
Марія Бовдрич (УжНУ, філологічний ф-т, словацька філологія, 2 курс);
Марія Дем’яник (УНЦ КНТЕУ, менеджмент, 3 курс);
Віталій Попович (УжНУ, ф-т суспільних наук, політологія, 4 курс);
Михайло Фазекаш (ЗакДУ, ф-т міжнародних відносин, країнознавство, 4 курс);
Йосип Чава (Коледж культури і мистецтв, естрадний вокал, 3 курс);
Марія Черничко (УжНУ, філологічний ф-т, журналістика, 4 курс);
Ернест Самсончик (УжНУ, географічний ф-т, туризм, 3 курс).

До складу журі, котре й мало обрати кращого з кращих, увійшли Віталій Ерфан, Василь Телеп, Ростислав Буланов, Софія Курта, Вікторія Рижова, Василь Ябрик та Валерій Пацкан.

Кожен з конкурсантів намагався виглядати на сцені впевнено та гідно звання найкращого студента. Коли ж конкурсанти пішли готуватися до наступного конкурсу, виступив колектив чірлідінгу УжНУ, що продемонстрував, як треба вболівати.

Наступним був конкурс інтерв’ю та представлення. Кожен учасник мав відповісти на запитання ведучих та проглянути відеоролик, де про нього розповідала довірена особа. Після приємних слів друзів, близьких та викладачів студенти набиралися позитивної енергетики і через свої таланти передавали її у зал. Першим свій коник представив Михайло Фазекаш, який показав міні-фільм про один день зі свого життя. Наступною з яскравим танцювальним номером виступила Марія Дем’яник. Слідом за нею співала і танцювала Тетяна Алмаші. Віталій Попович продемонстрував танець в стилі «електро». Далі чарувала піснею Марія Бовдрич. Ефектним був вихід Йосипа Чава, який ходив залом і продавав речі, виготовлені студентами коледжу культури і мистецтв. Потім він висловив подяку своїй викладачці та заспівав душевну циганську пісню, що дуже вразило журі. Передостаннім свого «коника» демонстрував спортсмен та поліглот Ернест Самсончик, що оформив слайд-шоу світлин зі свого життя. На завершення Марічка Чернечко зіграла на фортепіано, а потім зачитала власний вірш.

Також у рамках шоу підвели підсумки та нагородили переможців «Молодіжного рейтингу» у таких номінаціях: «Кращий молодіжний фестиваль» — Студентська республіка, «Кращий молодіжний проект» — «Битва фотографів», «Краще молодіжне медіа» — Тиса ФМ, «Краща студентська кімната» — кімната №56 гуртожитку УжНУ №3, «Кращий молодіжний перформанс» — Ужгородська регата, «Кращий молодіжний соціальний проект» — «Серце до серця».

Перш ніж оголосили переможця, конкурсанти показали глядачам фотосети, зроблені спеціально для конкурсу різними фотографами.

Для того, щоб визначити переможця, журі називало по одному учаснику, що, на їхню думку, є найкращим і вартий нагороди. Але оскільки троє учасників (Марія Бовдрич, Тетяна Алмаші та Йосип Чава) набрали по два голоси, то визначити переможця запросили Віталія Ерфана, котрий обрав Йосипа Чаву, який підкорив усіх своєю чуттєвістю та щирістю.

Усі учасники отримали подарунки від спонсорів, а переможцю дістались ще й нетбук від партії «УДАР» та стипендія від обласної ради.

Не зважаючи на те, що «кращого студента 2011» обрали, враження від конкурсу були не у всіх найкращі. Скажімо, одна з глядачок, студентка ІІІ-го курсу відділення журналістики УжНУ Мирослава Шимон  зазначила, що «загалом усе було не погано, але є кілька суттєвих зауважень: ведучі були погано підготовлені, програма була не насиченою, тому це важко назвати «шоу», про номінації у так званому «Молодіжному рейтингу» ніхто не знав, тому всі номінації виглядали якось однобоко. Я знаю багатьох активних молодих людей, котрі цього року організовували багато цікавих проектів — і соціальних, і перформансів, які були вдалими і резонансними, але вони не були представлені, хоч, на мою думку, заслуговують подібної уваги. Але тішить те, що учасники були цікавими та яскравими особистостями і гарно себе проявили, а це, як на мене, основне».

Переглядів: 612 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar