Головна » 2016 » Грудень » 19 » На Закарпатті відбулась перша Зимова Студреспубліка
22:44
На Закарпатті відбулась перша Зимова Студреспубліка

Перша Зимова Студреспубліка Закарпаття успішно відбулась 16-18 грудня у с. Лумшори Перечинського району. Туристична база «Лумшори» радо прийняла групу найактивніших студентів з різних вишів Закарпаття. Місце, до речі, для студентів знайоме: саме тут проходила Студреспубліка Закарпаття у 2011-2013 рр. 

Формат зимового заходу кардинально відрізнявся від звичного літнього: розваги було замінено наукою, фестивалі – тренінгами, а основним завданням виступила робота над змістовною частиною майбутньої республіки, свого роду закладення фундаменту перед проведенням Десятої Літньої Закарпатської Студреспубліки, яка буде ювілейною, отже повинна бути особливою.

Увесь процес пройшов максимально продуктивно – і не дивно – адже програму та сам процес було складено та проведено ветеранами свого діла, організаторами та співзасновниками Закарпатської Студреспубліки, які і стали ініціаторами даного з’їзду. Роботу зі студентами проводили голова МГО "Студреспубліка Закарпаття" Володимир Білонка, режисер Студреспубліки, голова Закарпатської ліги КВН Сергій Денисенко, голова МГО "Європейська школа" Борис Чернявський. Після проведення останньої Літньої Студреспубліки та детального її аналізу, спільними зусиллями було виявлено багато проблем, які потребують вирішення, основними з яких стали дефіцит ідей та новинок, які потрібно втілювати щороку, а також пошук так званих «спадкоємців», які могли б почесно перебрати справу вже згаданих засновників даного заходу.

Проблематика, яка розглядалася на даному заході не обмежилася проблемами Студреспубліки. Характер участі організаторів на тренінгах носив лише рекомендаційний характер, що передбачало собою створення всіх умов для учасників, за яких вони самі могли знайти шляхи виходу з визначених проблем, в подальшому самі ж їх і реалізувати. Організаторам залишалося лише ділитися своїм досвідом та направляти молодих людей в правильне русло.

Не зважаючи на всю офіційність і важливість даного заходу – студенти залишаються студентами. Робочий день традиційно розпочинався з руханки. Окрім дискусій і тренингів, студенти також знайшли час для ігор, прогулянок на свіжому повітрі, екскурсії до лумшорських водоспадів, а деякі навіть спробували цілюще тепло місцевих чанів.

У результаті плідної роботи було створено новий оргкомітет, який вже розпочав підготовку Студреспубліки-2017. Були намічені цілі, розподілені обовʼязки, призначено дату наступних зборів, на яких буде складено план подальших дій, спираючись на роботу, проведену в Лумшорах новоствореною командою.

Студреспубліка Закарпаття щиро вдячна Управлінню молоді і спорту Закарпатської ОДА за допомогу в огранізації заходу, а також турбазі "Лумшори" за тепло і гостинність.

Команда Студреспубліки залишається відкритою до співпраці. Запрошуємо всіх активних та небайдужих студентів приєднатися до нас, щоб зробити найзмістовніший студентський фестиваль ще кращим!

Детальніше про Студреспубліку – на наших сторінках у соцмережах:
facebook.com/streszak
vk.com/stres_zak

Елвіс Попович

Переглядів: 763 | | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
avatar