Головна » 2017 » Грудень » 1 » На Закарпатті обрали кращого студента
09:48
На Закарпатті обрали кращого студента

В останній день осені у клубі «Фантом» обирали кращого студента Закарпаття. Тут пройшла фінальна частина традиційного щорічного конкурсу «Кращий студент Закарпаття 2017». За титул боролись 8 претендентів, які були відібрані на кастингу. Відбірковий етап відбувся ще 9 листопада, на нього було запрошено представників всіх вищих навчальних закладів області. 

До складу журі увійшли новообраний голова Студради Закарпаття Іван Сабадош, голова ГО «Європейська школа» Борис Чернявський, директор Департаменту економічного розвитку та торгівлі Закарпатської ОДА Денис Ман, художній керівник ССТ «Бліц» Олена Камінська, директор КП «Ужфест» Денис Лагодін та начальник Управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан. Провели конкурс, як і минулого року, телеведучий та шоумен Максим Мощак і переможниця конкурсів «Кращий студент Закарпаття 2015» та «Кращий студент України 2016» Владислава Мазур.

Після загального представлення кожен з учасників по одному виходив на сцену, де демонстрував відео-презентацію на екрані, відповідав на питання ведучих та показував сценічний номер. 

Томищ Богдана (Екологічний ф-т ЗЛТК, 3 курс) заспівала пісня Onuka - Мisto, доповнивши спів  відеороликом про рідне місто Хуст на екрані.

Матвіїв Габріелла (Медичний ф-т УжНУ, 3 курс) цікаво поєднала декламацію з танцем у стилі контемп.

Глюдзик Катерина (Ужгородський коледж культури і мистецтв, 3 курс) розповіла про тяжку долю актора з елементами вокзалу та лялькового номеру.

Ковалів Анастасія (ПГК УЖНУ, 1 курс) читала свій авторський твір на тему Голодомору у супроводі бандури та тематичного відео.

Конюк Тетяна (УТЕК КНТЕУ, 3 курс) показала вокально-хореографічний номер на тему війни на Сході. 

Компанієць Павло (Філологічний ф-т УЖНУ, 2 курс) зіграв невеликий моноспектакль, з елементами хореографії, вокалу, а також з віршами власного написання.

Твардовська Олена (Ф-т туризму та міжнародних комунікацій УжНУ, 1 курс) заспівала пісню про рідний факультет туризму у супроводі танцювального колективу з однокурсників.

Піскор Надія (Ф-т історії та міжнародних відносин УЖНУ, 2 курс) затанцювала танець в гармонійному поєднанні із відео, яким намагалась передати емоції одного дня людини, в порівняні з її життям.

Після всіх виступів слово надали суддям. Кожен з них мав назвати свого фаворита. Компанієць Павло, Матвіїв Габріелла та Твардовська Олена отримали по одному голосу, а Ковалів Анастасія – два, і таким чином Настя стала переможницею конкурсу. З чим ми її і вітаємо!

До речі, Анастасії лише 15 років. Вона є студенткою 1 курсу Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ. Художній твір про Голодомор, який вона написала сама, має документальну основу. Це розповіді рідного прадіда Насті, який був свідком тих жахливих подій.

Конкурс «Кращий студент Закарпаття» проводиться щорічно з 2009 року. Його організаторами є Студреспубліка Закарпаття, Закарпатська ліга КВН, Корпорація свят «Не Понял» за підтримки Департаменту освіти і науки та Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА, партнерів та спонсорів.

Фотозвіт з події - тут

Нагагадуємо, що 6 та 13 грудня в ПАДІЮНі пройдуть ігри 1 туру Закарпатської ліги КВН.
 

Переглядів: 518 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar