Головна » 2011 » Листопад » 9 » На святкуванні п’ятдесятиліття КВНу перемогла "Дружба"
16:14
На святкуванні п’ятдесятиліття КВНу перемогла "Дружба"
КВНу 50 років — не багато, але й не мало. Такий ювілей не могла не відзначити і Закарпатська Ліга. Святкування відбулося 8 листопада, бо саме в цей день 1961 року з'явилася молодіжна передача, яка називалася "КВН". Від тоді гра набула такої популярності, що у неї грають майже всюди. Закарпатська Ліга КВН відзначила цей день особливою грою. На сцені зійшлися збірні команди Ужгорода та Мукачева. А проводив гру головний редактор Ліги Сергій Денисенко.

Розпочали традиційно з "Представлення" і першою вийшла збірна Ужгороду. Поєднання найкращих команд ("Фуфік", "Не пара", "От фонаря" та "Молодости нашей") дало вибуховий ефект — зал тримався за животи і весело плескав у долоні.

Наступною смішила глядачів до спазмів у животі не менш ефектна суміш мукачівських команд "Хватило не фантазии" та "БезУмная молодежь".

Але найбільш приємною несподіванкою став вихід на сцену третьої команди, так званих, "ветеранів" — тих, хто грали колись за команди "Діти Бахуса", "Палата №6" та інші. Об'єднану і відроджену збірну назвали "Дружба". Хоч учасники "Дружби" вже певний час не грають у Закарпатській Лізі, на сцені вони виглядали впевнено, а їхні жарти, як чудове витримане вино, були насиченими і дуже дотепними.

Наступним конкурсом був "Біатлон" —команди мали зачитати по три коротких жарти. Після чого одразу зіграли в "Розминку". Кожна команда задала суперникам по одному питанню, а потім задати питання мали змогу глядачі із залу. 

Останнім конкурсом виявилося "Домашнє завдання". Усі команди показали якісну гру, свідченням цьому був безперервний сміх глядачів.

Варто зазначити, що крім учасників, котрі змагалися за кубок, на сцені також виступила збірна команда школярів. Глядачі мали змогу отримати подарунки. А серед присутніх були помічені голова Ужгородської міської ради Віктор Погорєлов та підприємець Микола Жолтані, який вискочив із величезного торту, що стояв на сцені.

Підбивши усі підсумки та оцінки журі Сергій Денисенко назвав остаточні результати:
Збірна Ужгорода отримала 18,8 бала. На дві десяті бала їх випередила збірна Мукачева, котра заробила 19 балів. Переможцями святкової гри та володарями кубку стали "ветерани" КВНу, які втерли носа молодим гравцям. Команда "Дружба" отримала за свою гру 20,6 бала.

Кавеенівці та всі бажаючі продовжили святкування в клубі "Фантом".

Юлія Дуб, для Закарпаття онлайн
Переглядів: 567 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
1 Myst • 18:19, 09.11.2011
Крута гра була.Молодці всі команди, які виступали! Не зря 60 грн викинув))
avatar
2 kevin • 20:55, 09.11.2011
білети були по 25 грн., а ще 35 ти загубив? smile
avatar
3 Myst • 21:58, 09.11.2011
)))
Я не один був))
Та і білети вже біля самого входу по 30 купив (
повезло хоть так, тому що коли прийшов їх взагалі вже не було.Пощастило, що пару людей здало білети.
avatar