Головна » 2011 » Червень » 2 » На День захисту дітей ужгородські КВН-щики виступили в СІЗО
13:09
На День захисту дітей ужгородські КВН-щики виступили в СІЗО


В Ужгороді свято відчули на собі всі юні громадяни нашої країни, навіть ті, що перебувають за гратами. Унікальна для України акція пройшла за ініціативи Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім’ї та молоді спільно з Закарпатським УВП№9.

Команди КВН «От Фонаря» та «Тяп-Ляп» відіграли по три традиційні КВН-івські конкурси та заспівали веселих пісень. КВН-щики поділилися з сайтом KarpatNews.in.ua, що для них це був незвичний та дуже емоційний досвід.  

Глядачі концерту жваво реагували на жарти про міліцію та супроводжували бурхливими оплесками кожну влучну репліку зі сцени.

Практичний психолог УВП №9 Галина Монда розповіла, чим переймаються діти, які потрапляють до СІЗО. «Підлітки, які тут опиняються зазвичай цікавляться простими побутовими речами. Вони частіше просяться на прийом до психолога, коли відчувають дефіцит спілкування. Серед найпоширеніших проблем – складні стосунки з сусідами по камері. Ми проводимо профілактичні бесіди про ризикований спосіб життя, розповідаємо їм про шкоду від наркотиків, про загрози СНІДу тощо. Однак, цих дітей цікавить лише те, що стосується їх особисто, інші речі вони часто піднімають на сміх. Однак, найбільша трагедія полягає в тому, що відвідувачі приходять далеко не до кожного ув’язненого і вони дуже тяжко це переживають».   

Заступник начальника УВП №9 з виховної роботи Владислав Вербич зазначив, що підлітковому віці вже дуже тяжко змінити людину. «Ми намагаємося цих дітей повернути до спокійного стану, адже перші кілька місяців у виправних закладах - найважчі. В середньому, підлітки перебувають тут близько 2-3 місяців, в залежності від характеру злочину. Здебільшого, це вихідці з неблагополучних сімей, якими ніколи не цікавилися батьки».

Організатори КВН-концерту у СІЗО сподіваються, що подібні акції змусять дітей побачити іншу молодь з іншими життєвими цінностями. Розумні, стильні та веселі КВН-щики власним прикладом надихали на позитивні зміни своїх менш успішних однолітків та закликали навіть до найскладніших життєвих випробувань ставитися з гумором.   

Вікторія РИЖОВА
KarpatNews.in.ua

Фото - в альбомі
Переглядів: 623 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
avatar
0
1 Йоко Оно • 22:13, 02.06.2011 [Матеріал]
!!!!!!!
Респект, ребята
avatar