Головна » 2010 » Квітень » 8 » "Міс Всесміх"
13:38
"Міс Всесміх"
Перший справедливий конкурс краси «Міс Всесміх-2010» відбувся в Закарпатському облмуздрамтеатрі 7 квітня. Шоу проводилося в рамках проекту «Закарпатська гуморина», і було по суті пародією на численні конкурси краси, які останнім часом проводяться в Ужгороді.
Майже місяць 12 учасниць конкурсу працювали під керівництвом хореографа ССТ «Бліц» Іштвана Федьо, який виставив дівчатам чотири виходи. В першому виході конкурсантки постали перед глядачами в різних образах, від сніжинки до борця-сумоїста. Наступний вихід в стилі ретро мав назву «Бабусина антресоль». Дівчатам була дана задача покопатись в бабусиній шафі та одягти найкраще з того, що не з’їла моль. Далі був інтелектуальний конкурс, який зазвичай є родзинкою всіх конкурсів краси, а після нього – вихід в купальних костюмах. Цей вихід також був незвичним, адже учасницям було запропоновано одягти не звичайне міні-бікіні, а будь-який костюм, в якому можна купатись. Тут були і рибалка, і русалка, і пляжні продавщиці пива і насіння, і навіть рятівниця з Малібу. Завершував конкурсну програму вихід в ранкових сукнях. Тут завдання було простим – показати на що перетворюється вечірня сукня під ранок.
Між виходами конкурсанток публіку розважав квартет ведучих та різні виконавці. Глядачі побачили танці від Студії сучасного танцю «Бліц» і пародію на цей колектив, послухали пісні у виконанні Віктора Паппа, Степана Гіги-молодшого, Миколи Жолтані, Петра Шинкаря з Кушниці, посміялись над жартами збірної команди КВН УжНУ «Тяп-ляп». Сенсацією став виступ дуету співаків-ромів з Середнього. Ці музиканти добре відомі ужгородцям, їх виступи часто можна побачити на вулицях міста, але на сцені вони співали вперше.
Завершувала свято церемонія нагородження. Кожна з учасниць отримала призи від спонсорів, а також титул і стрічку. Титули, як і сам конкурс, були веселі, а саме:

«Міс Посмішка» – Наталія Шваб
«Міс Сонечко» – Вероніка Бреза
«Міс перша общага» – Ірина Карабиньош
«Мыс Доброй Надежды» – Надія Кікоть
«Міс Тахікардія» – Тетяна Бонь
«Miss FIFA» – Діана Землюк
«Міс Зіна» – Наталія Засухіна
«Міс Галактика» – Тамара Увіна
«Miss Košice» – Марина Оганесян
«Міс Стиль» – Сильвія Лупір
«Міссіс» – Олександра Когут
«Miss Peace» – Клара Берец

А далі перейшли до офіційних титулів. Переможницю в номінації «Міс фото» оголосив офіційний фотограф заходу Карл Смутко. Нею стала Олександра Когут. Титул «Міс глядацьких симпатій» виборола Іра Карабиньош, «2-ю віце-міс» стала Марина Оганесян, «1-ю віце-міс» – Діана Землюк, а перемогла в конкурсі «Міс Всесміх-2010» актриса драмтеатру Наталія Засухіна. Разом з короною переможниця отримала «романтичний вікенд на двох у селі Гукливе Воловецького району олінклюзів».

Конкурс «Міс Всесміх» було проведено за підтримки управління у справах культури, сім’ї, молоді та спорту Ужгородської міської ради, мережі «Зіна 0-24» та Миколи Жолтані.

Організатори:
Закарпатський облмуздрамтеатр;
Закарпатська ліга КВН;
Корпорація свят «Не ПоНяЛ»;
Кафедра туризму УжНУ;
Туристичний інформаційний центр Закарпаття;
Студентська республіка.

Спонсори та партнери:
Ресторан «Деца у нотаря», етно-велнес готель «Унгварський», ресторан французької кухні «Фан-фан», дегустаційний зал «Шардоне», готельний комплекс «Інтурист-Закарпаття», туристичний комплекс «Воєводино», мілітари-готель «Грінгоф», магазин взуття «Egle», рекламне агентство «Бумеранг», спортивний магазин «Кант», магазин «Music box», мобільний оператор «Beeline», фірма «СІМ», студія «Фото-фан», студія «Євротек-плюс», cалон краси «Sai-sei», радіо «Версія» та радіо «Тиса-ФМ».

Переглядів: 1112 | | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar