Головна » 2011 » Травень » 13 » «Міс УжНУ-2011» стала студентка юридичного факультету Вікторія Гаврилко
13:27
«Міс УжНУ-2011» стала студентка юридичного факультету Вікторія Гаврилко
Найвродливішу студенту університету обирали вчора ввечері, 12 травня, в облмуздрамтеатрі. тут пройшов вже традиційний конкурс краси «Міс УжНУ -2011».

В конкурсі взяли 14 красунь з різних факультетів. Перший їхній вихід був у байкерському стилі -- граційні та спокусливі в шкіряному одязі, готові підкорити безконечні дороги.

Такого аншлагу, як цього річ, "Міс УжНУ" не пам'ятає давно. В залі ніде було яблуку впасти. Самі організатори пояснюють це тим, що змінилася система розповсюдження квитків: якщо колись давала на один студентський по два квитки, то тепер такого не було.

Програму розбавили пісні, танці, виступи команд КВН. Особливо сподобався глядачам номер хлопців з танцювальної студії "Бліц", які і відкривали конкурс.
Перевірили цього року й інтелектуальний рівень дівчат – у конкурсі "Екзамен". Так красуні стали жертвами екзаменаторів – команд КВН "От Фонаря" і "Тяп Ляп". Кожній учасниці задавали жартівливе питання, на яке вона малі відповісти, проявивши кмітливість та гостроту розуму. Що змогли зробитии не всі конкурсантки. Попри це задоволення від їхніх відповідей глядачі отримали не менше.

Вродлива, розумна, а чи хазяйка...? Про це дізнавалися організатори разом із журі в кулінарному конкурсу, який відбувся заздалегідь. Глядачам же показали відеоролик з кулінарними шедеврами дівчат.

Останнім, завершальним став вихід конкурсанток у вечірніх сукнях – присвячений 9 травню. Дівчата символічно несли в руках ліхтарики у вигляді свічок – вшановуючи пам'ять загиблих. В цей момент промайнули думки може справді "краса врятує світ".

Після чого члени журі вийшли радитись, а ведучі обирали міс "Глядацьких симпатій". Що виявилось геть не просто. Здавалося найактивніші вболівальники з економічного, юридичного, інженер-технічного, стоматологічного, медичного та математичного факультетів своїми криками розірвуть зал. Після 15 хвилин несамовитих криків в майже рівній боротьбі перемогла представниця математичного факультету Даяна Семків
.

Під час оголошення переможниць представник журі, доцент факультету романо-германської філології УжНУ, депутат міської ради Михайло Рошко  сказав: "Нам було дуже важко оцінювати накраще, найдовершеніше творіння Бога – жінку. Журі розійшлось в думках, ви всі рівні, кожна заслуговує на титул "Міс УжНУ -2011".

Зрештою, таку бажану стрічну та цінні подарунки у різних номінаціях отримали всі, без винятку, учасниці. А три елітні місця дісталися:

Ценків Даяна ( математичний факультет) – "Друга віце-міс";
Симулик Ольга (стоматологічний факультет) – "Перша віце-міс";

Корону славнозвісної переможниці, з рук минулорічної королеви краси, отримала Вікторія Гаврилко з юридичного факультету.

Продовжили веселощі учасниці в нічному клубі "Viper".

Світлана Головко (c)
Переглядів: 1404 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 4
avatar
0
1 TomiLy • 15:11, 13.05.2011 [Матеріал]
Дякую за статтю! hands
Але,будь ласочка,виправ призвище дівчинки на Семків!
avatar
0
2 Вареник • 16:59, 13.05.2011 [Матеріал]
HOMO SAPIENS:)
avatar
0
3 Я • 01:49, 16.05.2011 [Матеріал]
я ставлюся до хомо сапіенс так само як і всі ужгородці: негативно)))
avatar
0
4 Eugene • 23:09, 17.05.2011 [Матеріал]
много текста, мало фоток :-P
avatar