Головна » 2012 » Листопад » 14 » Ми сьогодні фестивалим!...
23:59
Ми сьогодні фестивалим!...


В обласному центрі Закарпаття знову розпочинаються ігри КВН серед школярів. Отож, 13 листопада в ПАДІЮНі пройшов фестиваль шкільних команд КВН, який зібрав 7 колективів:

«Запасний вихід» (ЗОШ №2)
«Плохая компания» (ЗОШ №4)
«А шо?» (ЗОШ №7)
«От звонка до звонка» (ЗОШ №11 ліцей «Інтелект»)
«Антитіла» (ЗОШ №15)
«Під напругою» (ЗОШ №20)
«Вхід у змінному взутті» (гімназія)

КВНівці змагались у трьох конкурсах: імпровізі, розминці та фрістайлі. Спочатку команди мали написати веселі віршики про осінь і КВН, потім смішно і швидко відповісти на питання суперників, а «фрістайлили» школярі у найкращих традиціях Закарпатської ліги. 

Не забули і про вболівальників, які протягом гри голосно підтримували своїх фаворитів. Серед прихильників команд розіграли приз від магазину комп’ютерної техніки «МКТ». Дістався він тому, хто за оплесками публіки, найкраще виголосив кричалку у підтримку улюбленої команди. Ним став Юрій, вболівальник ЗОШ№15.

Поза конкурсом, поки журі визначало кращих із найкращих, КВНівці зіграли у «переспівки». Школярам задали тему «Автомобілі», на яку вони повинні були згадати якомога більше пісень. Той, хто заспівав найбільше, не повторюючись, і став переможцем. В цьому конкурсі перемогла гімназія.

Кожен із членів журі серед учасників фесту визначив своїх фаворитів і відповідно розподілив їх на три перших місця. За перше команда отримувала три бали, за друге – два, і за третє – один бал. У підсумку всі бали плюсувались. І з результатом 17 балів переможцями фестивалю стала команда гімназії «ВУЗВ». Друге-третє місце поділили школярі із «А Шо?» та «От звонка до звонка» (по 8 балів). Переможців нагородили гарним пам’ятним кубком, а також призом від «МКТ». Крім того, журі визначило кращих актора та актрису фесту. Це – Євген Попович із «ВУЗВ» (у Жені, до речі, у день фестивалю був День народження!), і Олександра Балог («А Шо?»)
Вітаємо переможців, лауреатів та дипломантів фестивалю!

Сподіваємось, до першого туру Шкільної ліги КВН додадуться ще веселі команди і ця ліга буде не менш відомою та відвідуваною, ніж старша Закарпатська =)
Та закарпатський КВН тільки розпочинається! Вже з 19 по 22 листопада, протягом чотирьох днів, веселитимуть народ учасники ЗЛ КВН! Тож, приходьте на ігри та смійтесь разом із нами! Без нас не весело! 
Побачимось в сезоні!

Олександра Артюхіна

Фото тут

P.S. Школа КВН у ПАДІЮНІ щонеділі о 13.00 (школярі) та 15.00 (студенти)! Приходьте! 

Переглядів: 506 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar