Головна » 2013 » Квітень » 19 » "Марина Степановна" буде в фіналі!
08:21
"Марина Степановна" буде в фіналі!

На останньому півфіналі, на жаль, публіка була найменш чисельна, але глядачі все ж створили добру атмосферу в залі.
Традиційно розпочали із підбиття підсумків конкурсу вірусної реклами. Команда із Житомира "220 на всіх" отримали 0,4; "Шило на Мило" - 0,5; "Марина Степановна" - 0,7, а команда "Kevin" отримала у цьому конкурсі найвищий бал за весь тур - 0,9 бала.

КВН - це добра гра, яка дарує хороший настрій.
Першими візитку показували "Kevin". Розпочали із пісні про корейського диктатора, поставили мініатюри "на злобу дня". "Неважливо, хто виграє полуфінал, важливо, щоб ми виграли в фіналі", - підсумували хлопці.
Далі на сцену вийшли "Шило на Мило". Колоритна, на цей раз повністю мукачівским складом команда, показала мініатюри про звичайних хлопців у дворі, ситуацію на митниці, а також випадок на дегустації вина.
Наступною на сцені з'явилась "Марина Степановна", а також Віталій Тороні і... колінки-Богданов. Динамічний виступ із неочікуваними мініатюрами та ситуаціями, майже щоразу отримував чи ненайгучніші оплески.
Гості з Житомира розпочали із веселої пісні "Мы из Сан-Франциско с житомирской пропиской...", і заводили зал: "Привет, Ужгород! Я не вижу ваших сакур! поднимите ваши сакуры...!" Потім показали Лілю Підкопаєву такою, як її ще ніхто не бачив, також Олега Ляшка в маршрутці, повеселили "телефонною службою підтримки церкви". На завершення додали трохи серйозності та підкреслили: "И пусть у вас еще не цветут сакуры, зато у вас очень красивые и сильные девушки".

Наступною команди зіграли розминку (смішно відповідали на ВЛАСНІ питання та коментували картинку).
Конкурс глядачів цього дня був складним, бо після одного лиш завдання найкращого виявити не вдалось. Спочатку - потрібно було якнайгучніше і найбільш смішно засміятись, потім - згадати прийнаймні один закон Ньютона, потім переможцем мав стати той, хто найвищий.. Але, все ж, у підсумку перемогла дружба, приз від магазину "МКТ" розділять всі четверо учасників.

Темою імпровізу сьогодні були "Позитивні сторони маленьких пенсій, зарплат та стипендій".
Житомиряни перетворились у мукачівську рок-групу "Бомжови" та заспівали про маленькі зарплати весело і позитивно.
"Kevin" провели опитування серед жителів Ужгорода та дізнались їх думку щодо проблеми малих пенсій, стипендій та зарплат.
"Шило на мило" показували програму "Я шукаю тебе..", а "Марина Степановна" питала прохожих про їх прибутки. Вийшло весело.

Музичне домашнє завдання розпочинали "Шило на мило". Оскільки цього разу всі учасники команди були із Мукачева, вони вирішили довести, що у їх місті живуть мирні і дружні люди.. "Тому розпочинаємо із такого випадку: "Людина із базукою в маршрутці". Також пропонували уявити як би виглядав фільм "Титанік", якби у ньому знялись актори-мукачівці. 
"Марина Степановна" розпочала із "танчика" . Потім були мінатюри про неграмотного електрика, як Леонід Якубович шукав букву "р", випадок у Богословській академії та показали сліпого Термінатора. 
"220 на всіх" зіграло домашку на спортивну тематику. Спочатку були мініатюри про весілля волейболістки, футболістів та про те,як Дмитро Харатьян проходив кастинг на роль у Голівудському бойовику. Завершували піснею про тренера збірної України з футболу ("Все говорят и поют о победителях, а мы споем о проигравших").
Останніми у "домашці" виступили "Kevin-и". Вони зіграли "цільний" номер за мотивами фільму "Назад у майбутнє".

Члени журі відмітили, а з ними погодився весь зал та учасники ігор, що допоміг створити і підтримати веселу атмосферу у залі звукооператор ігор Мирослав Карбованець.
А щодо підсумків гри, то четвертими фіналістами із відривом у 0,9 бала стала "Марина Степановна". Тож, у фіналі буде дві Марини Степанівни: у журі та на сцені.

Результати гри у цифрах:
1. Марина Степановна: 0,7 + 7,0 + 5,0 + 6,2 + 6,0 = 24.9
2. 220 на всіх (Житомир): 0,4 + 6,8 + 5,2 + 5,6 + 6,0 = 24.0
3. KEVIN (УТЭИ КНТЭУ): 0,9 + 5,4 + 4,6 + 5,4 +5,6 = 21.9
4. Шило на мыло (ЗакДУ): 0,5 +5,6 + 4,4 + 5,2 +5,2 = 20,9

Вітаємо фіналістів!  
Завтра у нас ще Кубковий полуфінал! Приходьте! Буде на що подивитись і з чого посміятись! 
Зустрінемось!

Сашка Артюхина

Переглядів: 679 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 3
avatar
1 Правда • 23:07, 19.04.2013
Не спорю, імпровіз був у М.С. норм...але візитка. повне *****, за яке нерозумію чому поставили всі 7??? як оцінює журі ЗКЛ...нікому незрозуміло.......а цей писклявий голосок конферанса...кажу відверто, дуже сильно ріже вуха і роздражає....... танці, хлопця, взагалі ідіотизм......таке відчуття шо команда працює тільки на жюрі і гонить якісь внутрішні теми. про які пересічному глядачеві незрозуміти......як така команда може бути у фіналі незрозуміло((( або це просто рівень ЗКЛ.......
avatar
2 ухххх • 12:53, 20.04.2013
Цякоманда грає у фіналі тому що жюрі і глядачі які доречі аплодували і сміялися всім залом на візитці яку ти називаєш.............. розбираються в гуморі на відміну від тебе!
avatar
3 Анна З. • 21:57, 24.04.2013
RE: Правда

Йовшко, не переймайся
Завтра буде новий день, і ну його той несправедливий КВК, де нефайні хлопці і пискляві дівчата призи получають.....
avatar