Головна » 2018 » Серпень » 9 » Літній Кубок забрали "єноти"
15:30
Літній Кубок забрали "єноти"

Літо - це, зазвичай, мертвий період у КВНівсьому житті. Всі гравці відпочивають, спека плавить мозок, жарти не хочуть писатися. Та все ж, один раз за літо гумористи традиційно збираються, щоб розіграти Літній Кубок Закарпатської ліги КВН. Ось саме така гра пройшла 8 серпня у залі Ужгородського культурно-історичного центру "Совине гніздо". За трофей боролись такі команди:

"Радужний єнот"
"Збірна ЗЛ КВН"
"Свідки Геродота" (істфак УжНУ)
"Narcis" (Хуст)

Гра проходила у легкій невимушеній літній атмосфері, яка завжди панує на іграх за Літній Кубок. Ведучі Олександр Свергун та Олександр Шевелюк іноді жартували не гірше учасників. 

Команди зіграли чотири конкурси: візитку, розминку, конкурс капітанів та новий конкурс під назвою "Риба". Цей конкурс є авторською розробкою Закарпатської ліги і грався вперше. Суть його полягає у тому, що всі команди отримують однаковий для всіх тезисний план-сценарій, і пишуть по ньому фрістайл. Вийшло цікаво.

Результат гри несподіванок не приніс. Заслужену перемогу отримала найдосвідченіша команда "Радужний єнот", другу сходинку посіли історики, на почесному третьому місці - Хуст. Переможці, окрім кубку, отримали приз від МКТ, а всі учасники були нагороджені призами від Fichte'n Brewery.

Гра пройшла, літо триває, продовжуємо відпочивати. Але вже дуже скоро, у другій половині вересня відбудуться найголовніші ігри сезону - фінали. Слідкуйте за анонсами. Побачимось на КВНі!

Повний фотозвіт: ТУТ

Переглядів: 173 | | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar